Poniedziałek, 18 stycznia 2021. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Szukamy dziewczyny na okładkę

2019-07-05 14:38:01 (ost. akt: 2019-07-05 14:42:18)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Żywiołowa i dynamiczna, czy spokojna i wyważona? Wysoka, a może niska i drobna? Jaka powinna być Dziewczyna Lata? Czekamy na zgłoszenia! Proponujemy Wam zabawę, której zwyciężczyni trafi na okładkę "Gazety Lidzbarskiej" a może także „Gazety Olsztyńskiej”.

Szukamy Dziewczyny Lata 2019 „Gazety Olsztyńskiej” i naszych tygodników lokalnych. Czujesz się dobrze sama ze sobą i chcesz zarażać ludzi optymizmem, pewnością siebie i uśmiechem? Zgłoś się do nas. A może chcesz, aby ktoś cię zauważył? Brunetka, blondynka, ruda? A może niebieskowłosa? To nie ma znaczenia. Najważniejsze, abyś zdobyła się na odwagę.

W plebiscycie mogą brać udział tylko pełnoletnie mieszkanki województwa warmińsko-mazurskiego. Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę "Gazety Olsztyńskiej", powiatowego — na pierwszą stronę "Gazety Lidzbarskiej".

Laureatki naszego plebiscytu otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania "Gazety Olsztyńskiej" (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).

Jak się zgłosić:
Wystarczy wysłać maila na adres lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko kandydatki, miejscowość
- numer telefonu do kontaktu,
- zdjęcie
- oraz formułkę: Jestem pełnoletnia i zgadzam się na wykorzystanie przez organizatora wizerunku i danych osobowych na potrzeby plebiscytu oraz akceptuję postanowienia regulaminu.

Regulamin: kliknij tutajPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages