Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Sukcesy zawodników Klubu Biegacza

2019-07-03 13:23:31 (ost. akt: 2019-07-03 13:27:47)

Autor zdjęcia: Fot. Klub Biegacza Lidzbark Warmiński

W sobotę 29 czerwca w okolicach Dobrego Miasta odbyła się impreza pd hasłem VI Grand Prix Warmii - VIII Biegiem po Wichrowskich Lasach. W ten weekend odbywały się również w Białymstoku Mistrzostwa Polski Mastersów w lekkiej atletyce.

W VI Grand Prix Warmii - VIII Biegiem po Wichrowskich Lasach wystartowało prawie 80 amatorów, głównie z Powiatu Olsztyńskiego, ale też z innych miejscowości regionu, także goście spoza województwa warmińsko-mazurskiego.

Drugie miejsce zajął Rafał Olkowski z Lidzbarka Warmińskiego. Natomiast w kategorii pań U50/59 najlepsza okazała się Katarzyna Szczepańska.

W weekend 29 i 30 czerwca w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Polski Mastersów w lekkiej atletyce.

W stolicy Podlasia zjawiło się kilkuset uczestników, głównie byłych sportowców wyczynowych, ale nie brakowało osób, które pokochały lekkoatletykę później i teraz startują w imprezach weteranów.

Lidzbark Warmiński reprezentował Marek Olszewski, który zajął trzecie miejsce w biegu na 100 metrów przez płotki, drugie miejsce w biegu na 400 metrów przez płotki, czwarte miejsce w skoku w dal oraz trzecie miejsce w trójskoku. Wszystkie konkursy były rozgrywane w kategorii M50.
Marcin Dalecki


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PoloniaLidzbarkWarminski

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages