Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Udział grupy WILD w międzynarodowych festiwalach piosenki może być, dzięki Wam, w zasięgu ręki

2019-06-27 12:23:10 (ost. akt: 2019-06-27 13:15:10)
Grupa WILD z Młodzieżowego Domu Kultury

Grupa WILD z Młodzieżowego Domu Kultury

Autor zdjęcia: materiały MDK

Udział sześciu dziewcząt z zespołu wokalnego WILD w międzynarodowych festiwalach piosenki, dzięki wsparciu czytelników jest możliwy. Wystarczy zasilić konto zrzutki.pl. Ziarnko do ziarnka....

Serdecznie Was zachęcamy do wsparcia zespołu wokalnego WILD. Państwa hojność przyczyni się do realizacji marzeń młodzieży, która aktywnie działa w MDK.

Każda wpłata zwiększy szansę reprezentowania naszego skrawka ziemi w Europie. Przyłączcie się do promocji warmińskich talentów w szerokim ŚWIECIE, stając się rzecznikami grupy WILD.

Możesz już dziś, swoim wsparciem
zasilić konto Wild na starcie!
Każda złotówka na wagę złota,
niech zatem przyjdzie do Ciebie ochota
dołożyć cegiełkę wokalnej grupce,
by pomóc światowy osiągnąć sukces.

Tworzymy sześcioosobowy zespół WILD działający przy Młodzieżowym Domu Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim. W ciągu zaledwie dwóch lat istnienia naszej wokalnej formacji otrzymałyśmy wiele nagród i wyróżnień.

Każdy kolejny sukces „dodaje nam skrzydeł,”, motywuje do pracy i ośmiela do podejmowania kolejnych, coraz trudniejszych wyzwań artystycznych.

Zachęcamy Was do wsparcia naszej zbiórki jakąkolwiek kwotą. Każdy grosz coraz bardziej przybliży nas do celu czyli zrealizowania marzenia, jakim jest udział naszego zespołu w międzynarodowych festiwalach w Bułgarii oraz w Grecji (w sierpniu oraz we wrześniu), a co za tym idzie zmierzenia się z konkursowym wyzwaniem o dużym zasięgu i poważnej konkurencji.

Zespół Wild w minionym roku szkolnym dwukrotnie otrzymał nominację do udziału w międzynarodowych festiwalach w Bułgarii, Grecji i we Włoszech, zdobywając pierwsze miejsce na XXX Międzynarodowym Festiwalu Piosenki, „Super Mikrofon Radia Jard”, w Białymstoku oraz wyróżnienie na I Ogólnopolskim Spotkaniu Młodych Laureatów Piosenki „Klucz do Sukcesu” w Iłowie.

Pragniemy wykorzystać tę nominację i godnie reprezentować Powiat Lidzbarski i nasz region na europejskich scenach. Koszty wyjazdu zagranicznego są wysokie, A KAŻDA, WPŁACONA KWOTA JEST NA WAGĘ ZŁOTA!

Nakład finansowy obejmuje bilety lotnicze, akredytacje konkursowe, zakwaterowanie, stroje sceniczne oraz inne wydatki. Wspierają nas rodzice, placówka, a także darczyńcy - przyjaciele MDK.

To jednak wciąż nie wystarcza na pokrycie całości przedsięwzięcia, jakim jest reprezentacja naszej, lidzbarskiej społeczności.

Może właśnie Ty zechcesz wspomóc nasz cel dając nam „przepustkę” do sukcesu i staniesz się cząstką artystycznej misji ?
Trochę o nas:

We wrześniu 2018r. zdobyłyśmy pierwsze miejsce w Międzynarodowym Festiwalu „Orfeusz w Italii” we Włoszech, w Lido di Jesolo. To był nasz debiut na europejskiej scenie.

Było to jednak możliwe dzięki wsparciu wielu życzliwych ludzi. Kolejnym sukcesem jest także drugie miejsce na XXIV Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Kazimierza Szwarlika w Będzinie oraz Grand Prix XVIII Wojewódzkiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek , „Śpiewajmy Maleńkiemu” w Morągu.

Trzy tygodnie temu zostałyśmy laureatkami pierwszego miejsca na XXIX Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier” w Suwałkach. Jako zespół WILD z Młodzieżowego Domu Kultury aktywnie uczestniczymy w życiu społeczności lokalnej.

Oprócz wyjazdów na konkursy, przeglądy i festiwale, w ciągu roku bierzemy udział w różnorodnych przedsięwzięciach organizowanych w mieście, na terenie powiatu, a także poza nim.

Występujemy podczas imprez kulturalnych, sportowych, artystycznych oraz rekreacyjnych (koncerty, festyny, targi, turnieje, zjazdy, inauguracje i wiele, wiele innych).

Wspieramy koncerty charytatywne, placówki oświatowe podczas okolicznościowych imprez szkolnych, współpracujemy z lokalnymi przedsiębiorcami i stowarzyszeniami… Dzielimy się z Wami swoimi talentami.
JESTEŚMY Z WAMI I DLA WAS :)

ZESPÓL WILD (Julia, Magda, Angelika, Oliwia, Wiktoria, Julia)
LICZYMY NA WASZE WSPARCIE I SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Szczegóły na profilu facebook Młodzieżowego Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: mdklidzbarkwarm

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages