Piątek, 3 lipca 2020. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Młodzi mistrzowie siatkówki plażowej

2019-06-19 13:43:12 (ost. akt: 2019-06-19 13:45:18)

Autor zdjęcia: materiały starostwa

Determinacja i zaangażowanie, zespołowa współpraca i koncentracja - takie cechy z pewnością można przypisać uczestnikom XIV Mistrzostw Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Siatkówce Plażowej, które odbyły się 6 i 7 czerwca 2019 r. w Lidzbarku Warmińskim.

W przedsięwzięciu, którego organizatorem od wielu lat jest lidzbarski Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, ostatecznie udział wzięło 9 placówek, tworząc 20 rywalizujących drużyn.

Przy wspaniałej aurze i ogromnej motywacji uczestników Mistrzostw, ostatecznie ich laureatami zostali reprezentanci Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych z Nysy (I miejsce), Włocławka (II miejsce) oraz Puław (III miejsce).

Warto dodać, że wydarzenie to zostało wymiernie wsparte przez Starostę Powiatu Lidzbarskiego oraz działające przy MOW Stowarzyszenie "Szelest Nadziei".

Sportowe konfrontacje wychowanków Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych
i osiągane wówczas sukcesy z całą pewnością mają konstruktywny wymiar: rozwijają umiejętność współpracy, integrują, a przede wszystkim budują poczucie własnej wartości, co pozwala wierzyć w możliwość pokonywania trudności także w dorosłym życiu.

W związku z tym organizatorzy Mistrzostw planują ich kolejną, piętnastą już edycję.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages