Piątek, 21 lutego 2020. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Śniadanie Biznesowe w Lidzbarku Warmińskim [ZDJĘCIA]

2019-06-05 12:00:00 (ost. akt: 2019-06-05 13:18:30)
Śniadanie Biznesowe w Lidzbarku Warmińskim

Śniadanie Biznesowe w Lidzbarku Warmińskim

Autor zdjęcia: Ewa Lubińska

W Lidzbarku Warmińskim 4 czerwca odbyło się Śniadanie Biznesowe, na które lokalnych przedsiębiorców zaprosił burmistrz miasta Jacek Wiśniowski. Gościem spotkania był starosta lidzbarski Jan Harhaj.

Jak napisał w zaproszeniu do przedsiębiorców z Lidzbarka Warmińskiego burmistrz Wiśniowski "celem śniadania jest omówienie możliwości finansowania planowanych inwestycji przy pomocy środków finansowych z Banku Gospodarstwa Krajowego, możliwości współpracy z Warmińsko-Mazurską Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz wymiana zdań na temat rozwoju lokalnego biznesu". Spotkanie wieńczyła dyskusja.

Śniadanie Biznesowe odbyło się w sali konferencyjnej nowej kamienicy przy amfiteatrze i zgromadziło około 20 przedsiębiorców, którzy na początek zostali przywitani i poinformowani o tym co dzieje się w tej chwili w lidzbarskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz o najbliższych planach związanych z budową obiektów uzdrowiskowych.

Po wystąpieniu włodarza goście obejrzeli prezentacje Banku Gospodarstwa Krajowego przygotowane przez Dyrektor Regionu BGK Annę Bułło, Grzegorza Giebułtowskiego i Michała Kudosza.

Następnie przedsiębiorcy zapoznali się z najnowszymi informacjami dotyczącymi Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Po czym nastąpiła dyskusja.
Lokalni biznesmeni mieli też okazję na rozmowy w kuluarach, przy kawie, z czego skrzętnie skorzystali. Zapewne nie jest to ostatnie takie spotkanie w Lidzbarku Warmińskim.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Była już Zwolenniczka PO - Puste Obietnice #2743578 | 83.6.*.* 7 cze 2019 00:06

  Co ta za biznesmeni jak na śniadanie nie mają i muszą czekać aż ktoś ich z łaski zaprosi. Takie jajca to tylko u małomiasteczkowych kacyków partyjnych z wielkimi aspiracjami jak PO

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. dziadek #2742897 | 77.253.*.* 5 cze 2019 19:00

  Zero młodzieży... każdy stąd ucieka tam, gdzie da się normalnie żyć. Tragedia co się dzieje w tym mieście.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages