Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Koncert charytatywny "Przyjaciele dla Gabrysi"

2019-06-06 09:00:00 (ost. akt: 2019-06-05 15:37:51)

Gabrielę Krynicką wszyscy w Lidzbarku Warmińskim znają jako osobę aktywną społecznie. Wieloletnią radną i szefową Związku Nauczycielstwa Polskiego. Teraz potrzebuje pomocy.

"Przyjaciele dla Gabrysi" to nazwa koncertu charytatywnego, z którego dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację pani Gabrysi. Inicjatorem imprezy jest fundacja prowadzona przez Paulinę i Bartłomieja Zdanowiczów z Lidzbarka Warmińskiego.

— Postanowiliśmy pomóc Gabrysi w rehabilitacji — mówi Bartek Zdanowicz. — Dlatego organizujemy ten koncert, na który już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy. Liczy się każda złotówka. Jeśli ktoś chciałby pomóc, ale nie może być z nami na koncercie, to może też dokonać wpłaty na konto BNP Paribas: 32 1600 1462 1824 8732 8000 0006 z dopiskiem "Pomoc dla Gabrysi".

Koncert odbędzie się w sali konferencyjnej w Termach Warmińskich 12 czerwca (środa) o godz. 17.00. W programie między innymi: występy artystyczne, cegiełki, aukcje charytatywne, pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu Stowarzyszenia Joannici Dzieło Pomocy.

Wystąpią: zespół Wild z Młodzieżowego Domu Kultury, chór i grupa taneczna UTW, orkiestra perkusyjna Vita-Vena pod kierunkiem Pawła Rolikowskiego, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Loka.
Wstęp wolny.

— Są takie zdarzenia losowe, po których pełen życia człowiek staje się słaby i bezradny, i z wdzięcznością przyjmuje wszelką pomoc i wrażliwość od przyjaciół i rodziny — napisała do nas pani Gabrysia. — Chora, która od wielu miesięcy przykuwa mnie do łóżka, mimo wszystko wyzwala we mnie nadzieję na wyzdrowienie. Chcę podziękować wszystkim zaangażowanym w koncert charytatywny "Przyjaciele dla Gabrysi" słowami wiersza księdza Marka Chrzanowskiego: "Najukochańsi są aniołowie bez skrzydeł o ludzkich twarzach i kochanych oczach, których Bóg do nas wysyła, aby trzymali nas za rękę i zostawiali ciepły ślad na sercach".


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages