Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Drugie miejsce Rafała Olkowskiego w Kudypach

2019-06-03 11:20:59 (ost. akt: 2019-06-03 11:27:26)

Autor zdjęcia: Klub Biegacza Lidzbark Warmiński

W Kudypach 1 czerwca odbyły się bieg i marsz pod hasłem „Wolność jest w naturze”. Impreza zaliczana do VI Grand Prix Warmii zgromadziła na starcie prawie 70 uczestników. Lidzbarczanin Rafał Olkowski w biegu na 10 kilometrów był drugi.

W biegu na dystansie 10 km triumfował olsztynianin Bogumił Krupiński przed Rafałem Olkowskim (Lidzbark Warmiński) i Tomaszem Fiedorowem (Barczewo).

Najszybsza wśród pań okazała się Aneta Wojas (Grudziądz), która wyprzedziła Joannę Filipczyk i Amelię Kowalską (obie Ostróda). Zwycięzcy kategorii: M16/19: Szymon Michalak (Ostróda), U20/29: Elżbieta Ciećko (Dobre Miasto) i Jarosław Słocik (Olsztyn), U30/39: Aneta Wojas i Tomasz Fiedorow, U40/49: Joanna Filipczyk i Bogumił Krupiński, M50/59: Eugeniusz Karczewski (Dobre Miasto), M+60: Krzysztof Gacki (Pisz)

W nordic walking w grupie panów pierwszy na mecie był Jakub Zaremba (Olsztyn), drugi Krzysztof Młyński, a trzeci Jacek Jasiukiewicz (obaj Dobre Miasto).
Wśród pań zwyciężyła Małgorzata Bem przed Alicja Bertel (obie Olsztyn) i Małgorzata Nosarzewską (Dobre Miasto).
Marcin Dalecki
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PoloniaLidzbarkWarminski

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages