Poniedziałek, 26 października 2020. Imieniny Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Inauguracja Warmińskiej Szkoły Liderów Miast w Lidzbarku Warmińskim

2019-05-30 16:40:36 (ost. akt: 2019-05-30 16:50:18)
Inauguracja Warmińskiej Szkoły Liderów Miast w Lidzbarku Warmińskim

Inauguracja Warmińskiej Szkoły Liderów Miast w Lidzbarku Warmińskim

Autor zdjęcia: Ewa Lubińska

W Lidzbarku Warmińskim odbyła się dzisiaj — 30 maja — inauguracja Warmińskiej Szkoły Liderów Miast. Spotkanie odbyło się w Oranżerii Kultury. Byli na nim mieszkańcy: Ornety, Braniewa, Dobrego Miasta i Lidzbarka Warmińskiego.

Ten pionierski program jest adresowany do aktywnych liderów miejskich i liderów wpływu reprezentujących różne sektory, różne wizje i interesy: przedstawicieli samorządu miasta, osób kierujących instytucjami publicznymi, liderów ruchów miejskich i nieformalnych grup, przedsiębiorców zaangażowanych w rozwój miasta, liderów organizacji pozarządowych i przedstawicieli mediów lokalnych.

Inauguracja Warmińskiej Szkoły Liderów Miast rozpoczęła się przez południem. Gości przywitały prezes Fundacji Szkoła Liderów Katarzyna Czayka-Chełmińska i członkini fundacji Agnieszka Muras, która przedstawiła ideę szkoły.

W programie były zajęcia integracyjne, które poprowadził Rafał Stefański, wykład "Współrządzić z mieszkańcami. Miasto jako dobro wspólne"doktora Stefana Marcinkiewicza z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz podpisanie listów intencyjnych przez burmistrzów miast, z których mieszkańcy uczestniczą w zajęciach Warmińskiej Szkoły Liderów Miast.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages