Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Sukcesy Warmii Lidzbark Warmiński

2019-05-27 09:42:40 (ost. akt: 2019-05-29 09:44:20)

Autor zdjęcia: materiały LUKS Warmia

Reprezentanci LUKS Warmia Lidzbark Warmiński na Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w zapasach, w Janowie Lubelskim zdobyli cztery medale – złoty Teodor Sadowski, brązowe: Wojciech Pupkiewicz, Tomasz Sawoniuk i Bartosz Sobolewski.

W Janowie Lubelskim odbyły się w poprzedni weekend (18/19 maja) Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w zapasach (styl klasyczny).

Natomiast 25 maja w Pelplinie zorganizowano II Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin w mini zapasach i zapasach dzieci.

Reprezentanci Warmii Lidzbark Warmiński w Janowie Lubelskim zdobyli cztery medale – złoty Teodor Sadowski, a brązowe: Wojciech Pupkiewicz, Tomasz Sawoniuk i Bartosz Sobolewski.

II Ogólnopolski Turniej mini zapasów i Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin (województwo pomorskie) zgromadził na starcie 130 uczestników z 6 województw (pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, łódzkie, warmińsko – mazurskie i wielkopolskie).

W zawodach tych wystartowało troje zawodników LUKS Warmii Lidzbark Warmiński — złota medalistka Aleksandra Bartczak, brązowa medalistka Wiktoria Trawińska w kategorii wagowej 58 kg oraz debiutant — brązowy medalista Igor Tomczak.

Warto przypomnieć, że zawodnicy LUKS Warmia walczą pod opiekuńczymi skrzydłami Młodzieżowego Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim.
M.D.


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PoloniaLidzbarkWarminski

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages