środa, 19 czerwca 2019. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Poszukiwania Małego Księcia i Małej Księżniczki zbliżają się do końca

2019-05-22 12:00:00 (ost. akt: 2019-05-22 12:07:59)

Plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę organizowany przez Gazetę Olsztyńską dobiega końca, bo trwa tylko do 26 maja 2019 roku. Zwycięska para z regionu trafi na okładkę Gazety Olsztyńskiej, a zwycięzcy z powiatu lidzbarskiego na czołówkę Gazety Lidzbarskiej.

Kto nie marzy o tym, żeby choć przez chwilę poczuć się jak książę, czy księżniczka? Państwa dzieci lub wnuki mają na to szansę.

Wystarczy przysłać zdjęcie dziecka. W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 2.04.2009 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych zamieszkałe na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Zdjęcia kandydatów należy przesłać do 23 maja do godz. 12.00 na adres lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl

Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica/opiekuna oraz numer telefonu do kontaktu.

Plebiscyt niestety dobiega końca. Finisz już w niedzielę 26 maja 2019 roku. Do tego czasu można oddawać głosy wysyłając smsy.

Przypominamy. Na Małą Księżniczkę głosujemy wpisując w treść smsa: gl.mka. (numer przypisany dziecku), a na Małego Księcia gl.mke. (numer przypisany dziecku). Sms wysyłamy na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT za SMS).

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 23 maja godz. 12.00 i zachęcamy do głosowania.

RANKING POWIATOWY

Mała Księżniczka 2019Mały Książę 2019

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages