Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Rajd Trzech Koron w Lidzbarku Warmińskim i Ornecie

2019-05-25 12:00:00 (ost. akt: 2019-05-25 12:57:33)
Rajd Trzech Koron w Ornecie

Rajd Trzech Koron w Ornecie

Autor zdjęcia: Andrzej Kosakowski

W Lidzbarku Warmińskim i okolicach odbywa się Rajd Trzech Koron „Szwedzi i przyjaciele". Do rajdu dopuszczane są zabytkowe samochody szwedzkiej produkcji, wyprodukowane przed rokiem 1994. Wczoraj, 24 maja, załogi rajdu zatrzymały się przy Ratuszu Miejskim w Ornecie, a dzisiaj są w Lidzbarku Warmińskim.

W Lidzbarku Warmińskim można podziwiać stare piękne samochody. Bazą tego rajdu jest Hotel „Krasicki”, znajdujący się w przedzamczu lidzbarskiego zamku biskupów warmińskich.

Wczoraj rajdowcy gościli w Ornecie, dzisiaj są w Lidzbarku Warmińskim. Na godziny 13:00-14:00 organizatorzy zaplanowali kryterium uliczne w centrum Lidzbarka Warmińskiego (rejon ulic: Hoża, Prosta, Reja, Pl.Wolności).

O godz. 15:00 — start I załogi do VI etapu (Hotel „Krasicki”), a w godz. 16:30-17.30 odbędzie się konkurs elegancji pod Wysoka Bramą.

Jak wspomnieliśmy, do rajdu dopuszczane są zabytkowe samochody szwedzkiej produkcji, wyprodukowane przed 1994, ale znajdujące się w nienagannym stanie technicznym i wizualnym.


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PoloniaLidzbarkWarminski

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages