Poniedziałek, 20 stycznia 2020. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Zgłoś się do Szkoły Liderów Miast

2019-04-17 12:00:00 (ost. akt: 2019-04-17 14:07:31)
Szkoła Liderów Miast

Szkoła Liderów Miast

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Ruszyła rekrutacja do czwartej edycji pionierskiego programu Szkoła Liderów Miast, który realizowany będzie w czterech warmińskich miejscowościach. Potrwa do 23 kwietnia.

Rekrutacja odbędzie się jak wspomnieliśmy w czterech warmińskich miastach: Ornecie, Lidzbarku Warmińskim, Braniewie i Dobrym Mieście.

Do programu zakwalifikowanych będzie 30-40 osób, które aktywnie włączają się w życie miast i są przedstawicielami samorządu, organizacji społecznych i biznesu. Rekrutacja potrwa do 23 kwietnia włącznie.

Działasz na rzecz swojego miasta i interesuje Cię punkt widzenia na lokalne problemy osób spoza Twojego środowiska? Masz ambicje wprowadzania zmian i bycia partnerem dla samorządu do dyskusji nad przyszłością Twojej małej ojczyzny? Chcesz rozwijać swoje umiejętności przywódcze oraz kompetencje w zakresie wiedzy o mieście? Angażują Cię zagadnienia związane z rozwojem miasta i chcesz zwiększać swój wpływ? Zgłoś się więc do bezpłatnego programu Warmińskiej Szkoły Liderów Miast organizowanego w czterech warmińskich miastach: Ornecie, Lidzbarku Warmińskim, Braniewie i Dobrym Mieście.

Program jest adresowany do aktywnych liderów miejskich i liderów wpływu reprezentujących różne sektory, różne wizje i interesy: przedstawicieli samorządu miasta, osób kierujących instytucjami publicznymi, liderów ruchów miejskich i nieformalnych grup, przedsiębiorców zaangażowanych w rozwój miasta, liderów organizacji pozarządowych i przedstawicieli mediów lokalnych.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. mieszkaniec LW #2718450 | 83.9.*.* 17 kwi 2019 17:35

  Gdzie można dokonać zapisu do Szkoły Liderów?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages