Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

"To spotkanie mnie wzmocniło"

2019-04-10 09:56:34 (ost. akt: 2019-04-10 11:09:38)
Spotkanie "Bez Gorsetu" w Lidzbarku Warmińskim

Spotkanie "Bez Gorsetu" w Lidzbarku Warmińskim

Autor zdjęcia: Ewa Lubińska

Wzruszenia, ale też śmiech, zwierzenia i dyskusje, a na końcu... nauka pozowania i tańca — tak w Lidzbarku Warmińskim przebiegały warsztaty z Iwoną Pavlović z cyklu spotkań kobiet "Bez gorsetu".

— Takie spotkania są potrzebne — mówi Krystyna Zaborowska, jedna z uczestniczek wczorajszych warsztatów. — Byłam bardzo ciekawa pani Iwony. Okazało się, że mimo iż jest gwiazdą telewizji, to bardzo szanuje ludzi, jest szczerą, otwartą osobą, niezwykle sympatyczną. Jestem dowartościowana, ale to spotkanie jeszcze bardziej mnie wzmocniło. Cieszę się że mogłam w nim uczestniczyć.

Iwona Pavlović to znana i utytułowana tancerka, olsztynianka, jurorka w telewizyjnym programie "Taniec z gwiazdami". Trening tańca ludowego rozpoczęła w wieku siedmiu lat, a tańca towarzyskiego zaczęła uczyć się jako piętnastolatka. Jest czterokrotną mistrzynią Polski Amatorów w 10 tańcach (w latach 1988-1991) oraz dwukrotną w tańcach latynoamerykańskich (w 1988 i 1990).

Karierę turniejową zakończyła w 1994 roku i została sędzią międzynarodowym — ma uprawnienia sędziowskie dwóch tanecznych organizacji międzynarodowych. Sędziuje wiele międzynarodowych turniejów tanecznych najwyższej rangi

Iwona Pavlović lubi się dzielić swoim ogromnym doświadczeniem i wiedzą z innymi kobietami i robi to znakomicie. W Lidzbarskim Domu Kultury poprowadziła warsztaty "Uwolnić swoją kobiecość". Panie nie tylko słuchały, ale też zadawały pytania, dyskutowały o kobiecości, ćwiczyły i... tańczyły.

Przed panią Iwoną wystąpiła lidzbarczanka, sportowiec, Monika Mazuro, która także podzieliła się swoimi doświadczeniami, a obie panie przedstawiła Beata Tokarczyk, inicjatorka spotkań "Bez gorsetu".

Lidzbarskie spotkanie z Iwoną Pavlović odbyło się pod patronatem Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego Jacka Wiśniowskiego, który także znalazł czas, by powitać panie.
— Uważam, że takie spotkania są potrzebne — twierdzi włodarz miasta. — W dzisiejszych czasach kobiety są bardzo aktywne, obecne we wszystkich dziedzinach życia, chcą się rozwijać, a takie właśnie inicjatywy im to umożliwiają.

To nie pierwsze i nie ostatnie spotkanie "Bez gorsetu". Szukajcie ich na portalu wm.pl oraz na facebooku.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages