Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Szukamy "Małych Książąt"

2019-04-11 12:00:00 (ost. akt: 2019-04-11 12:46:30)
Książęta mijającego roku z powiatu lidzbarskiego

Książęta mijającego roku z powiatu lidzbarskiego

Autor zdjęcia: archiwum

NASZA AKCJA\\\ Kto nie marzy o tym, żeby choć przez chwilę poczuć się jak książę, czy księżniczka? Państwa dzieci lub wnukowie mają na to szansę.

Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia! Wystarczy przysłać zdjęcie dziecka. Może trafi na okładkę?

Nasza akcja Mały Książę, Mała Księżniczka od lat cieszy się wielką popularnością. Nic dziwnego! Właśnie podczas tej akcji jest szansa, żeby ukochana pociecha sięgnęła po książęcą koronę.

Rodzice z niecierpliwością czekali na kolejną edycję naszej akcji. Dostaliśmy mnóstwo e-maili z pytaniem, kiedy znów ich dzieci będą mogły zaprezentować się w Gazecie. Postanowiliśmy nie być obojętni. I mamy świetną wiadomość! Już we wtorek 2 kwietnia 2019 wystartował nasz konkurs.

Dlaczego warto w nim wziąć udział?
— To doskonała pamiątka i świetna zabawa— mówią zgodnie rodzice naszych laureatów z ubiegłych lat.

Ale nie tylko! Zwycięzcy regionalni trafią na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. Zwycięzcy powiatowi na okładkę Gazety Lidzbarskiej. Kto wygra? O tym zadecydują nasi Czytelnicy!

Plebiscyt trwa od 2 kwietnia 2019 do 26 maja 2019 roku.

Zasady konkursu
W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 2.04.2009 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych zamieszkałe na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Zgłoszenie dziecka do udziału w Plebiscycie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną jego jednego zdjęcia na adres: lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl

Kandydatury dzieci można zgłaszać do 23.05.2018 do godziny 12:00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2019.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages