Niedziela, 8 grudnia 2019. Imieniny Delfiny, Marii, Wirginiusza

Poszukiwany, bez uprawnień i przekroczył prędkość

2019-03-12 11:13:38 (ost. akt: 2019-03-12 11:16:33)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Lidzbarski patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli drogowej kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość. Okazało się, że to nie jedyny problem „drogowego pirata”. 26-letni mieszkaniec gminy Barczewo był poszukiwany i nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania.

Wczoraj 11 marca około godziny 14.00 policjanci ruchu drogowego z lidzbarskiej komendy kontrolowali ruchu pojazdów na drodze krajowej nr 51 w miejscowości Rogóż.

Ich uwagę zwrócił osobowy opel na bydgoskich nr rejestracyjnych, którego kierujący jechał z nadmierną prędkością. W miejscu ograniczonym przepisami drogowymi do 50 km/h, mężczyzna jechał z prędkością 80 km/h.

Podczas kontroli okazało się, że niestety to nie jedyne przewinienie kierowcy. 26-letni mieszkaniec gminy Barczewo był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo znieważenia. Mężczyzna nie posiadał też w ogóle uprawnień do kierowania.

Policyjna kontrola drogowa udaremniła 26-latkowi dalszą podróż. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi, skąd zostanie przetransportowany do zakładu karnego.

Za wykroczenia polegające na jeździe bez uprawnień oraz przekroczenie prędkości mieszkaniec gminy został ukarany mandatami karnymi.
Informacja KPP
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages