Sobota, 5 grudnia 2020. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

PODSUMOWANIE STRAŻACKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

2019-02-19 12:00:00 (ost. akt: 2019-02-19 14:37:19)
Konkurs Plastyczny „Zapobiegając pożarom chronimy życie, mienie i środowisko”

Konkurs Plastyczny „Zapobiegając pożarom chronimy życie, mienie i środowisko”

Autor zdjęcia: KP PSP

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim 11 lutego podsumowano powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Zapobiegając pożarom chronimy życie, mienie i środowisko”. Na konkurs wpłynęło 258 prac.

Organizatorem konkursu na szczeblu powiatowym był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz Komenda Powiatowa PSP w Lidzbarku Warmińskim.

Przedmiotem artystycznej rywalizacji były prace w dziedzinie malarstwa i rysunku o tematyce obejmującej udział jednostek Straży Pożarnych w akcjach ratowniczo – gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych oraz w szkoleniu, zawodach i działalności prewencyjnej.

Spośród nadesłanych 258 prac, komisja konkursowa wytypowała 23, które wezmą udział w eliminacjach wojewódzkich.

Autorom wyróżnionych prac dyplomy i drobne upominki wręczył wicestarosta powiatu lidzbarskiego Jarosław Kogut oraz komendant powiatowy PSP w Lidzbarku Warmińskim bryg. Rafał Szymukowicz.

— Dziękuję dyrektorom przedszkoli i szkół, a zwłaszcza nauczycielom prowadzącym zajęcia plastyczne za udział w konkursie, natomiast młodzieży gratuluję i życzę dalszych sukcesów na szczeblu wojewódzkim — podsumował wicestarosta lidzbarski Jarosław Kogut.
Kpt. Tomasz Gowkielewicz

Nagrodzone prace:

Grupa I — przedszkola
Julia Mędyk
Piotr Szumiel
Bartłomiej Olejarczyk
Oliwia Witek
Arkadiusz Szymanowski

Grupa II — szkoła podstawowa klasy I – III
Konrad Szafałowicz
Franciszek Mirynowski
Kacper Markowski
Franciszek Milewski
Julia Zaleska

Grupa III — szkoła podstawowa klasy IV – VI
Marcel Oczoś
Krystian Kapowicz
Judyta Andrukajtis
Zosia Pioptrowicz
Maja Kazimierczak

Grupa IV — klasy VII – VIII i gimnazjum II i III klasa
Amelia Harasim
Zuzanna Lipińska
Aleksandra Mika
Oliwia Kozłowska
Kacper Broński

Grupa V — szkoły ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne
Maja Cydejko
Marlena Januszkiewicz
Marcin Sadocha.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages