Wyróżniono zawodników Moto-Klubu

2019-02-11 11:14:59(ost. akt: 2019-02-11 13:18:34)

Autor zdjęcia: materiały klubu

Zawodnicy Moto-Klubu odebrali statuetki za rywalizację w Warmińsko-Mazurskich Mistrzostwach Okręgu. Klubowo zdominowali własne podwórko i prezes klubu Jarosław Piwnicki miał przyjemność przyjąć na swoje ręce statuetkę za 1. miejsce w klasyfikacji klubowej.
Indywidualnie także wygląda to imponująco. W klasie MX 65 3 miejsce w klasyfikacji generalnej wywalczył stawiające pierwsze kroki w motocrossie Szymon Kordalski.

W klasie MX Open tytuł Vice-mistrza wywalczył Mikołaj Mroczek, a podium uzupełnił Łukasz Baliński. W kategorii MX B tytuł II Vice-mistrza zgarnął Maciej Jakimczuk, a w klasie MX Masters 2 miejsce wywalczył Sergei Vishnevskii.

Na koniec wisienka na torcie, czyli niezawodny w tym sezonie Paskal Myhan, który odebrał statuetkę za Mistrzostwo Okręgu w kategorii motocykli o pojemności 85 cc. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym.