środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Lidzbarczanie na Zimowych Zawodach Strzeleckich

2019-02-04 14:02:24 (ost. akt: 2019-02-06 12:08:48)

Autor zdjęcia: materiały koła

W Rynie 20 stycznia odbyły się II Zimowe Zawody Strzeleckie Trzech Osi. W zawodach wzięli udział reprezentanci Koła Strzeleckiego "Warmiak" Ligi Obrony Kraju w Lidzbarku Warmińskim.

Koło Strzeleckie LOK "Warmiak" na zawodach reprezentowali: Gabrysia Ligiżyńska, Kinga Figas, Weronika Stapel, Patryk Szymański, Dariusz Wojczulanis.
Zawodnicy strzelali z karabinu centralnego zapłonu AR-15 i CZ-858 i karabinu bocznego zapłonu TOZ-8.

Lidzbarczanie z "Warmiaka" drużynowo zajęli następujące miejsca: szóste "Warmiaczki" w składzie: Weronika Stapel, Patryk Szymański, Dariusz Kozakiewicz,
oraz siódme "Piccunia" w składzie: Gabrysia Ligiżyńska, Kinga Figas, Dariusz Wojczulanis.

Indywidualnie Weronika Stapel była druga w strzelaniu z karabinu CZ-858, natomiast Gabrysia Ligiżyńska była czwarta w strzelaniu z karabinu CZ-858, ale trzecia w klasyfikacji pań.

Na stronie internetowej Koła Strzeleckiego "Warmiak" Lidzbark Warmiński na facebooku można obejrzeć filmiki z tych zimowych zawodów strzeleckich, które zawodnicy nakręcili w Rynie.

W Lidzbarku Warmińskim "Warmiak" prowadzi zajęcia na otwartej strzelnicy miejskiej przy ul. Olsztyńskiej w Lidzbarku Warmińskim oraz w strzelnicy krytej przy ul. Wyszyńskiego. Tam odbywają się nie tylko treningi ale też zawody. Szczegółowe informacje można uzyskać pod tel. 605 546 071.
Marcin Dalecki

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PoloniaLidzbarkWarminski

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages