Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Boski rozwód z Krystyną Podleską

2019-02-01 12:00:00 (ost. akt: 2019-02-01 10:28:46)
Krystyna Podleska

Krystyna Podleska

Autor zdjęcia: materiały LDK

"Mój boski rozwód" to tytuł monodramu Krystyny Podleskiej, znanej między innymi z kultowej komedii "Miś", którą wyreżyserował Stanisław Bareja. Aktorkę zobaczymy na scenie Lidzbarskiego Domu Kultury 6 marca o godz. 18:00.

W ramach Kulturalnej Środy i z okazji Dnia Kobiet Lidzbarski Dom Kultury zaprasza na spotkanie z kobietą niezwykłą — Krystyną Podleską, która zaprezentuje monodram "Mój boski rozwód".

Monodram ten, to wzruszająca, pełna optymizmu historia kobiety w średnim wieku, którą porzuca mąż, a córka wyprowadza się do narzeczonego. Do wypełnienia pustki Angela ma tylko psa i telefon.

Teraz na nowo musi znaleźć swoje miejsce na ziemi, odnaleźć sens życia i szczęście. To opowieść o kobiecie, która nigdy nie zatraciła nie tylko poczucia humoru, ale i młodzieńczej ciekawości świata, jak i dystansu do siebie i innych.

Dzięki werwie, temperamentowi i talentowi komicznemu Krystyny Podleskiej, znakomitej reżyserii Jerzego Gruzy oraz mądrej, dowcipnej treści sztuki Geraldine Aron spektakl ten wywołuje u widza zawsze żywą reakcję, ani na chwilę nie można oderwać uwagi od sceny!

Krystyna Podleska to aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna, która w świadomości polskich widzów zapisała się brawurową rolą kochanki Ryszarda Ochódzkiego w kultowym „Misiu” z 1980 roku.

W lipcu 2016 r ukazała się na rynku wydawniczym książka "Dziewczyna Misia — Krystyna Podleska w rozmowie z Klaudią Iwanicką". To barwny, dowcipny, bogato ilustrowany zdjęciami, biograficzny wywiad rzeka z Krystyną Podleską.

Po spektaklu organizatorzy zapraszają na spotkanie i rozmowę z aktorką. Będzie także możliwość kupienia wspomnianej książki i uzyskania autografu.
Bilety w cenie 30 zł do nabycia w LDK, bądź na stronie http://www.biletyignacy.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages