Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

To był czwarty Turniej Halowej Piłki Nożnej w Lidzbarku Warmińskim

2019-01-21 12:13:13 (ost. akt: 2019-01-21 12:18:43)

Autor zdjęcia: Marcin Dalecki

W niedzielę 20 stycznia w miejskiej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Polnej rozegrany został IV Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego Jacka Wiśniowskiego. Wzięło w nim udział 10 zespołów.

Drużyny, drogą losowania zostały podzielone na dwie grupy i rozgrywały mecze systemem każdy z każdym.

Po rozegraniu meczów wyniki grupowe przedstawiały się następująco:
Grupa A 1. Renault Alcar Olsztyn, 2. Primavera Pisa Barczewo, 3. Polmlek Lidzbark Warmiński, 4. Blaugrana Giżycko, 5. Huragan II Morąg. Grupa B 1. LZS Regan Team Lubomino, 2. Lumo Jeziorany, 3. WKS Polkajmy, 4. Adil Team Jeziorany, 5. Sławex Lidzbark Warmiński.

Półfinały rozegrali zwycięzcy grup z zespołami z drugiego miejsca grupy przeciwnej. I tak pierwszy półfinał Renault Alcar Olsztyn vs Lumo Jeziorany w regulaminowym czasie remis 0:0, w rzutach karnych lepsi okazali się piłkarze Lumo 3:1.

Drugi półfinał Primavera Pisa Barczewo vs LZS Regan Team Lubomino w regulaminowym czasie 1:1, w rzutach karnych 2:1 dla piłkarzy z Barczewa.

W meczu o trzecie miejsce spotkały się zespoły Renault Alcar Olsztyn i LZS Regan Team Lubomino. Po zaciętej walce wynik 2:0 dla piłkarzy z Olsztyna.

W finale pomiędzy drużynami Lumo Jeziorany i Primavera Pisa Barczewo w regulaminowym czasie nie padła żadna bramka i o zwycięstwie miały zadecydować rzuty karne.

Pierwsza seria 3 rzutów karnych nie przyniosła rozstrzygnięcia i dopiero po dwóch dodatkowych karnych wynik na tablicy 4:3 dla zespołu Lumo Jeziorany i zwycięstwo w całym turnieju.

Za pierwsze trzy miejsca zespoły otrzymały medale i puchary z rąk burmistrza Jacka Wiśniowskiego oraz nagrody rzeczowe od Kamila Szkody.

Wręczono również nagrody indywidualne: Najlepszy strzelec turnieju Bartosz Ciszewski LZS Regan Team Lubomino (5 bramek) — statuetka i piłka, Najlepszy bramkarz turnieju Grzegorz Pawłyszyn (Renault Alcar Olsztyn) — statuetka i rękawice bramkarskie, MVP turnieju Artur Kostrubski — puchar i torba sportowa oraz nagroda dodatkowa ufundowana przez firmę Renault Alcar Olsztyn zatankowany samochód osobowy na dowolny weekend wybrany przez zawodnika.

Za rok mały jubileusz czyli V Turniej, na który zapraszamy już dzisiaj.
Turniej został zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji i Pana Kamila Szkodę.

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PoloniaLidzbarkWarminski

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages