Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Spotkanie robocze z dyrektorami

2019-01-09 10:00:00 (ost. akt: 2019-01-09 10:30:52)

Autor zdjęcia: materiały starostwa powiatowego

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim starosta Jan Harhaj spotkał się z dyrektorami i kierownikami jednostek organizacyjnych powiatu.

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim 3 stycznia 2019 r. odbyło się spotkanie robocze z dyrektorami i kierownikami jednostek organizacyjnych powiatu lidzbarskiego.

Starosta Lidzbarski Jan Harhaj podsumował wydatki związane z pracami remontowymi i poprawnym funkcjonowaniem placówek oświatowych oraz pozostałych jednostek.

Rozmowy toczyły się również na temat planów na bieżący rok, dalszej współpracy i pozyskiwania środków, które zapewne zwiększą szanse na rozwój.

Następnie Wicestarosta Lidzbarski Jarosław Kogut przedstawił działania jakie należy podjąć, aby zwiększyć zainteresowanie wśród młodzieży i zachęcić ich do wyboru szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu.

Sekretarz urzędu Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim Henryk Brochocki przekazał obecnym na spotkaniu dyrektorom i kierownikom informację o wdrażaniu i szkoleniach dotyczących projektu pod nazwą E-administracja, do którego przystąpił powiat lidzbarski.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. fem #2658856 | 195.136.*.* 9 sty 2019 10:57

    Przedstawiono dyrektorom ciecia które to powinny być wdrożone, by móc m.in. spłacać kredyt zaciagniety na termy warmińskie, nowiutkie autko służbowe, imprezy dla wybranych itp. ?

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages