Czwartek, 14 listopada 2019. Imieniny Emila, Laury, Rogera

Dziękujemy, że zbieracie nakrętki

2019-01-09 12:00:00 (ost. akt: 2019-01-09 12:25:17)
Artur Skorupski

Artur Skorupski

Autor zdjęcia: Bernadeta Małachowska

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o tym, że razem z Młodzieżowym Ośrodkiem Wychowawczym od kilku lat zbieramy nakrętki. Dzisiaj wracamy do tematu, bo warto przypominać o tym, że trafiają do fundacji Gazety Olsztyńskiej "Przyszłość dla dzieci".

Fundacja "Przyszłość dla Dzieci" wspiera chore dzieci z naszego regionu, także kilkoro z powiatu lidzbarskiego, dlatego wszystkie zebrane przez Was nakrętki od plastikowych butelek trafiają właśnie do Olsztyna.

Dziękujemy, że jesteście z nami i tymi chorymi dziećmi. Szczególnie cieszą nas wizyty najmłodszych mieszkańców naszego powiatu, którzy przynoszą reklamówki z "korkami".

W ostatnich dniach jak zwykle odwiedziła nas Ewa Markowska, niestrudzona w pomocy. Pomagają jej, jak już wspominaliśmy, uczestnicy i instruktorzy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Henrykowie, Jarosław Gadomski z Wróblika oraz mieszkańcy Runowa, a także: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lidzbarku Warmińskim, siostry zakonne z Lidzbarka Warmińskiego, Starostwo Powiatowe i kuratorzy sądowi.

Nakrętki zbierają też regularnie: Lidzbarskie Centrum Medycznego Eskulap, sklep PSS Delikatesy na Placu Wolności w Lidzbarku Warmińskim, Szkoła Podstawowa w Rogóżu, Przedszkole "Miś", przedszkolaki z "Piąteczki" oraz osoby indywidualne z Lidzbarka i okolic.

Niedawno odwiedzili nas z kilkoma workami nakrętek Wiktor Leoniec oraz siostry Emilka i Julia Kucha, a Artur Skorupski przywiózł aż 23 worki "korków" (na zdjęciach).

Wszystko trafiło już do fundacji "Przyszłość dla Dzieci", która zwraca rodzinom swoich podopiecznych między innymi za leki, środki higieny, potrzebny sprzęt medyczny itp.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję. Przynoście do nas nakrętki lub zgłoście nam, że trzeba je odebrać, pomożemy.
Jesteśmy pod telefonem 89 767 00 19.


Emilia i Julia Kucha


Wiktor Leoniec
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ziom #2658969 | 213.5.*.* 9 sty 2019 12:37

    Super. Gratuluję wszystkim zaangażowania w tak ważna akcje.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages