Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Zbierają pieniądze na nadzieję i zdrowie Miłoszka

2018-12-12 12:00:00 (ost. akt: 2018-12-12 14:51:51)
Koncert charytatywny dla Miłoszka

Koncert charytatywny dla Miłoszka

Autor zdjęcia: Bernadeta Małachowska

Wczorajszy koncert charytatywny na rzecz czteroletniego Miłoszka Jackowskiego można zaliczyć do udanych. Zebrano 9 530 złotych na leczenie chorego chłopca, a to nie koniec akcji pomocowych. W niedzielę planowany jest turniej sportowy, z którego dochód także zostanie przeznaczony na ten sam szlachetny cel.

— Dziękujemy za każdą cegiełkę i dobre serca — napisali organizatorzy koncertu. — Dziękujemy małym artystom, którzy wystąpili na naszej scenie, rodzicom, którzy dzielnie ich wspierali oraz instruktorom, którzy bez wahania włączyli się do tej akcji. Miłoszku, jesteśmy z Tobą myślami i z całych serc życzymy Ci aby każdy kolejny dzień był zdrowszy od poprzedniego!

Na scenie Lidzbarskiego Domu Kultury wystąpili: uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Lidzbarku Warmińskim i Państwowej Szkoły Podstawowej w Żegotach oraz grupa taneczna „Natural Dance”, Studio Tańca "Dance Control", grupa taneczna „Chorsina”, grupa dziecięca T-akeshi Team, zespół „WILD” z Młodzieżowego Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim, Zespół Tańca Ludowego „Perła Warmii”, grupa Capoeira Cordao de Ouro, Studio Tańca „Czarna Owca".

Na tym jednak pomoc Miłoszkowi ze strony mieszkańców powiatu się nie kończy. Radny powiatu Marcin Kania organizuje zawody halowej piłki nożnej o Puchar Starosty Lidzbarskiego Jana Harhaja, z których dochód także zostanie przeznaczony na pomoc choremu chłopcu.

Turniej odbędzie się 16 grudnia (w niedzielę) w sali sportowej Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych ("Rolniczaka"). Początek rywalizacji o godz. 10:00. Podczas rozgrywek będą zbieranie pieniądze do puszek.

Opiekę nad chłopcem sprawuje lidzbarska Fundacja Rozwoju Społecznego "Nad Symsarną".


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages