środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Finał konkursu „Moje miasto – moja miejscowość”

2018-12-05 12:00:00 (ost. akt: 2018-12-05 15:25:09)
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje miasto – moja miejscowość”

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje miasto – moja miejscowość”

Autor zdjęcia: Ewa Lubińska

Zakończył się 24. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje miasto – moja miejscowość”, którego tematem przewodnim był cytat: „Mam tak samo jak Ty. Moje miasto, a w nim…” Na konkurs organizowany cyklicznie przez Młodzieżowy Dom Kultury wpłynęło aż 543 prace z 46 szkół i placówek z całej Polski.

Wśród prac było 135 nadesłanych przez przedszkolaki, 208 od uczniów klas 1 – 3 oraz 134 od uczniów klas 4-6 szkół podstawowych, 43 prace uczniów klas 7 – 8 szkół podstawowych i gimnazjów.

Przyszły też prace uczniów szkół ponadpodstawowych ( 14 prac) i szkół specjalnych (9 prac).

W komisji konkursowej zasiedli: Zbigniew Zajączkowski — artysta plastyk, Izabela Treutle — regionalistka, przewodnik turystyczny, Anna Wiatrak — organizator.

Nagrody ufundowali Starosta Lidzbarski Jan Harhaj i Młodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim.

WYNIKI

Kategoria wiekowa — przedszkolaki
NAGRODY:
Urszula Bukowska, lat 6 – Przedszkole „Puchatek” – Lidzbark Warmiński
Zofia Frosik, lat 6 – Przedszkole „Kubuś” – Lidzbark Warmiński
Ada Czerniewicz, lat 6 – Przedszkole „Kubuś” – Lidzbark Warmiński
WYRÓŻNIENIA:
Lidia Gębska, lat 6 – Przedszkole „Puchatek” – Lidzbark Warmiński
Norbert Olkowski, lat 6 – Przedszkole „Kubuś” – Lidzbark Warmiński
Lena Stupkiewicz, lat 6 – Przedszkole „Kubuś” – Lidzbark Warmiński

Kategoria wiekowa — szkoły podstawowe klasy 1 – 3
NAGRODY:
Lena Fiedorowicz, lat 7 – MDK – Lidzbark Warmiński
Kacper Markowski, lat 7 – Szkoła Podstawowa nr 1 – Lidzbark Warmiński
Lena Mieczkowska, lat 8 – Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych – Łomża
WYRÓŻNIENIA:
Matylda Rycicka, lat 7 – Szkoła Podstawowa nr 1 – Lidzbark Warmiński
Franciszek Milewski, lat 7 – MDK – Lidzbark Warmiński
Iga Olchowik, lat 8 – MDK – Lidzbark Warmiński

Kategoria wiekowa — szkoły podstawowe klasy 4 – 6
NAGRODY:
Aleksandra Świerz, lat 12 – MDK – Gorlice
Alicja Nowosadzka, lat 10 – Szkoła Podstawowa nr 30 – Lublin
Gabriela Cyrankowska, lat 9 – MDK – Lidzbark Warmiński
WYRÓŻNIENIA:
Zofia Horosz, lat 12 – Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych – Łomża
Maja Rusiecka, lat 10 – Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych – Łomża
Julia Zgorzalska, lat 10 – MDK Żyrardów

Kategoria wiekowa — szkoły podstawowe klasy 7 – 8 i szkoły gimnazjalne
NAGRODY:
Miłosz Haluch, lat 13 – MDK – Gorlice
Małgorzata Manastyrska, lat 13 – MDK Pracownia Plastyczna „GiR-a – Rybnik
Michał Winiarski, lat 13 – Szkoła Podstawowa nr 30 – Lublin
WYRÓŻNIENIA:
Monika Moniuszko, lat 12 – ZSP Szkoła Podstawowa nr 4 – Lidzbark Warmiński
Oskar Stec, lat 13 – MDK – Gorlice
Maja Drozd, lat 13 – Szkoła Podstawowa nr 30 – Lublin

Kategoria wiekowa — szkoły ponadgimnazjalne
NAGRODY:
Wiktoria Śiedlecka, lat 16 – MDK Pracownia Plastyczna „GiR-a” – Rybnik
Mateusz Pawela, lat 16 – MDK Pracownia Plastyczna „GiR-a – Rybnik
Marlena Kostrzewa, lat 19 – MDK Pracownia Plastyczna „GiR-a – Rybnik
WYRÓŻNIENIA:
Aleksandra Mądra, lat 16 – MDK – Lidzbark Warmiński
Patrycja Augun, lat 16 – MDK – Lidzbark Warmiński

Kategoria — Szkoły Specjalne
NAGRODY:
Żaneta Łoziak, lat 14 – SOSW – Słupca
Marlena Januszkiewicz, lat 19 – SOSW – Lidzbark Warmiński

Nagrody Specjalne przyznane w tegorocznej Edycji Konkursu
— Nagroda Starosty Lidzbarskiego – Szymon Piotrowski, lat 13 z Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach
— Nagroda Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim Aleksandra Kozieł, lat 8 ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lidzbarku Warmińskim


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages