Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Kolejna umowa na e-administrację

2018-11-08 15:41:06 (ost. akt: 2018-11-08 15:46:58)
Starosta Lidzbarski Jan Harhaj oraz Prezes Zarządu firmy ZETO PROJEKT Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie – Paweł Sadowski

Starosta Lidzbarski Jan Harhaj oraz Prezes Zarządu firmy ZETO PROJEKT Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie – Paweł Sadowski

Autor zdjęcia: materiały starostwa

Powiat Lidzbarski 30 października zawarł kolejna umowę w związku z prowadzonym projektem pn. E-administracja w Powiecie Lidzbarskim realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, III Osi Priorytetowej Cyfrowy Region, Działanie 3.1 Cyfrowa dostępność informacji sektora publicznego oraz wysoka jakość e-usług publicznych.

Umowę podpisali Starosta Lidzbarski Jan Harhaj oraz Prezes Zarządu firmy ZETO PROJEKT Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie – Paweł Sadowski.

Zadanie dotyczy dostawy licencji i wdrożenie oprogramowania i sprzętu informatycznego do urzędu Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim oraz przeprowadzenie modernizacji systemów dziedzinowych, uruchomienie e-usług publicznych.

Elektroniczna administracja jest praktycznym i sprzyjającym rozwiązaniem dla klientów, którzy cenią sobie czas oraz skuteczne korzystanie ze wszystkich dostępnych rozwiązań.

Projekt realizowany przez powiat lidzbarski to nie tylko podążanie za duchem czasu i nowoczesnymi technologami ale również optymalizacja procesów administracyjnych pod kątem efektywności.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. miasto wegetacji #2619830 | 77.253.*.* 8 lis 2018 17:42

    Szkoda tylko, że pensje głodowe i każdy młody z tego miasta wyjeżdża bo nie chce wegetować za 1530 zlotych i płacić za niewielką kawalerkę 1400 zł.

    Ocena komentarza: warty uwagi (10) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages