Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

"Mały zgon" w Lidzbarku Warmińskim

2018-10-26 11:00:00 (ost. akt: 2018-10-26 14:10:47)
Juliusz Machulski i Paweł Dyllus

Juliusz Machulski i Paweł Dyllus

Autor zdjęcia: Fot. materiały Canal+/ fot. Bartosz Mrozowski

Lidzbark Warmiński gości twórców nowego serialu Canal+ pod tytułem "Mały zgon". Zdjęcia powstają w dawnym areszcie śledczym w Bartoszycach, ale też w Lidzbarku Warmińskim, do którego filmowcy przyjechali właśnie dzisiaj 26 października. W ekipie jest znakomity reżyser Juliusz Machulski.

Twórca takich hitów jak Vabank, Kingsajz, czy Seksmisja pojawił się w naszym mieście już kilka dni temu. Przez ostatnie dni plan filmowy znajdował się we wspomnianym areszcie, a dzisiaj przed południem kamery pojawiły się na ulicy Prostej w Lidzbarku Warmińskim. Ekipa będzie kręciła też w jednej ze szkół oraz w innych lokalach naszego miasta.

— Producentem serialu "Mały Zgon" jest stacja Canal+, która prosiła, by jeszcze wstrzymać się z ujawnieniem tego, kto w nim zagra. Powiem jednak, że będziecie zadowoleni, gdyż nie będą to aktorzy często widziani na ekranach, co nie znaczy, że nie dobrzy — powiedział Juliusz Machulski na spotkaniu w Bartoszycach.

Filmowców, oprócz Bartoszyc i Lidzbarka Warmińskiego będzie można spotkać również w Bisztynku, Lejdach. a także w Pluskach pod Olsztynem.

Tytuł serialu "Mały Zgon" to nazwa miejscowości na Mazurach, w którym toczy się fabuła serialu, który ma być czarną komedią. W dwóch słowach: objęty programem ochrony świadków gangster zamienia się miejscami z dyrektorem zakładu karnego.

Film ma się pojawić na ekranach w 2020 roku. Wśród jego twórców, poza znakomitym reżyserem Juliuszem Machulskim, znaleźli się uznani twórcy m.in. Piotr Domalewski, Maciej Kawalski i Filip Syczyński. Zdjęcia robi Paweł Dyllus.
lub

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages