Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Rejonowy Dzień Seniora w Zaciszu Leśnym

2018-10-11 12:00:00 (ost. akt: 2018-10-11 11:45:34)
Dzień Seniora w Lidzbarku Warmińskim

Dzień Seniora w Lidzbarku Warmińskim

Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Lidzbarku Warmińskim zaprosił swoich członków oraz przedstawicieli z Dobrego Miasta, Kiwit i Ornety na spotkanie 4 października do "Zacisza Leśnego" by wspólnie świętować Dzień Seniora.

Spotkanie rozpoczęliśmy Polonezem (30 par) pod kierunkiem Ireny Ruszczyk.

Następnie Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego Jacek Wiśniowski i inspektor współpracujący z organizacjami pozarządowymi Janina Piętka przekazali informację dotyczącą seniorialnej polityki społecznej przy tworzeniu podstaw pełnego uczestnictwa osób starszych poprzez wolontariat i edukację.

Burmistrz Jacek Wiśniowski przypomniał o wypełnianiu wniosków o wydanie warmińsko-mazurskiej karty seniora, na podstawie której osoby starsze mogą korzystać z ulg i zniżek ofert socjalnych 60+ w obszarach zdrowia, rekreacji i kultury.

Przeprowadziliśmy też konkurs na Miss Dojrzałości 2018. Do konkursu przystąpiło osiem pań. Publiczność przyznała koronę Grażynie Tkaczuk z Kiwit. Wicemiss zostały Felicja Błażewicz i Janina Gabrysianiec z Lidzbarka Warmińskiego.

Muzyka, dobre jadło wytworzyły miła atmosferę spotkania, które odbyło się dzięki wolontariuszom: Irenie Adamowicz, Krystynie Jóźwik, Jan Jurkiewiczowi, Teresie Baranowskiej i Teresie Pawlik.
Przewodnicząca Koła
Janina TausiewiczDzień Seniora w Lidzbarku WarmińskimCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. era #2600224 | 83.20.*.* 12 paź 2018 11:46

    Stygmatyzacja i wykluczenie

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages