Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Dziękujemy za nakrętki dla chorych dzieci

2018-10-10 12:00:00 (ost. akt: 2018-10-10 10:12:25)

Autor zdjęcia: Bernadeta Małachowska

Zwykła nakrętka a tyle radości. Dziękujemy serdecznie za to, że jesteście z nami w tej "zakręconej" akcji. Wszystkie przekazane przez Was nakrętki trafiają do działającej przy naszej gazecie Fundacji Przyszłość dla Dzieci w Olsztynie.

Nakrętki zbieramy od kilku lat razem z wychowankami i wychowawcami Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Lidzbarku Warmińskim ale też oczywiście, a właściwie przede wszystkim z Wami Drodzy Czytelnicy, bo gdyby nie Wy, na pewno tych nakrętek tyle by nie było. A jest ich sporo.

Kolejny transport pojechał do Olsztyna. zapewnił go nam Marcin Kozłowski z firmy MARKOZ "Przeprowadzki Transport", którego firma na co dzień wozi nie takie rzeczy. Zajmuje się bowiem przewozem mebli, materiałów budowlanych, czy skuterów, więc nasze worki z nakrętkami nie stanowiły problemu.

Nadal, niestrudzenie, redakcję regularnie odwiedza Ewa Markowska z Runowa, pomaga jej pan Jarosław. Przynosi pełne reklamówki od mieszkańców swojej wsi, ale też np. z urzędu gminy, czy starostwa.

Regularnie odwiedzają nas z nakrętkami panie ze sklepu "Delikatesy" PSS Społem, pracownicy Przychodni Zdrowia Eskulap, dzieci z lidzbarskich przedszkoli przy ul. Wodnej, Ogrodowej i Kromera, a także Centrum Warmia Fitness oraz uczniowie z ze szkól w Kłębowie, czy Rogóża.

Wspierają nas również osoby indywidualne. Wszystkim z serca dziękujemy. Nadal będziemy pomagali, bo warto.

Olsztyńska Fundacja Przyszłość dla Dzieci opiekuje się prawie 350 chorymi dziećmi z naszego regionu. Nakrętki przez Was dostarczone (lub przez nas odebrane) przeznaczamy na pomoc małym jej podopiecznym i tym samym wspólnie wspieramy ich dążenia do lepszego życia. Te chore maluszki to nasi sąsiedzi, koledzy i koleżanki naszych dzieci, pomagać im, to jak wspierać najbliższych.

— Pomoc Fundacji jest dopasowana do konkretnego dziecka dlatego, że jesteśmy blisko i wiemy, kto czego potrzebuje — powiedział Jarosław Tokarczyk, prezes zarządu fundacji i Grupy WM.

Dzisiaj w imieniu podopiecznych Fundacji Przyszłość dla Dzieci w Olsztynie pięknie Wam DZIĘKUJEMY.Nasza akcja zbierania nakrętek dla dzieci z Fundacji Przyszłość dla Dzieci w OlsztynieNasza akcja zbierania nakrętek dla dzieci z Fundacji Przyszłość dla Dzieci w OlsztynieCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages