Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Dzisiaj koniec głosowania w plebiscycie "Tak nie dla władzy"

2018-09-19 12:00:00 (ost. akt: 2018-09-20 08:47:25)

Starosta Lidzbarski Jan Harhaj jak na razie prowadzi w plebiscycie "Tak nie dla władzy" prowadzonym przez Gazetę Olsztyńską. Głosowanie kończy się dzisiaj 19 września o godzinie 23.59. Czy utrzyma swoją pierwszą pozycje w województwie?

Wyniki, które podajemy w tekście pochodzą ze środy 19 września godz. 11:30.

W powiecie lidzbarskim mamy dwóch burmistrzów i trzech wójtów. W plebiscycie "Tak nie dla władzy" w kategorii burmistrzowie najwyższą w województwie pozycję ma w tej chwili burmistrz Ornety Ireneusz Popiel.

Jest na szóstym miejscu po burmistrzach: Olecka, Bartoszyc, Nowego Miasta, Nidzicy i Bisztynka. Natomiast Jacek Wiśniowski, burmistrz Lidzbarka Warmińskiego, uplasował się na razie na 32. pozycji.

Wójt Gminy Lidzbark Warmiński Fabian Andrukajtis jest na wysokim w województwie miejscu ósmym, a Wiesław Tkaczuk, wójt Gminy Kiwity na miejscu 21.

Plebiscyt dobiega końca. Dzisiaj więc tylko do godz. 23.59 można oddawać głosy. Czy zmienią wyniki i jak bardzo? Niedługo się okaże.

[b]przypominamy jak można głosować[b]

Swoim radnym, prezydentom, burmistrzom, wójtom i starostom możecie przyznać głos na "tak" lub na "nie". Tytuły najlepiej ocenianych ocenianych samorządowców otrzymają ci, którzy będą mieli największą różnicę między opiniami pozytywnymi i negatywnymi.

Poprzez głosowanie wybierzecie najlepiej ocenianych radnych gminy, miejskich i powiatowych danego powiatu. Trzem radnym, którzy otrzymają najwyższe notowania ze wszystkich powiatów dodatkowo przyznany zostanie tytuł najlepiej ocenianych radnych województwa warmińsko-mazurskiego.

Radni wojewódzcy, starostowie, prezydenci, burmistrzowie i wójtowie będą przez Was oceniani na poziomie regionalnym. Tu przyznamy tytuły: najlepiej ocenianego prezydenta i burmistrza, wójta, starosty i radnego wojewódzkiego.

Laureatów zaprezentujemy na łamach naszych tygodników, w Gazecie Olsztyńskiej i na stronach internetowych.

— Zachęcam wszystkich do udziału w wyborach — mówi naczelny "Gazety Olsztyńskiej". — Ale najpierw warto sprawdzić, co zostało z obietnic tych, na których głosowaliśmy.

Aby ocenić samorządowca wystarczy wysłać SMS na numer wskazany w jednej z poniższych tabel. Kosz wysłania 1 SMS wynosi 2,46 zł z VAT.
Głosować można do 19.09.2018 roku do godziny 23.59.

Bieżące wyniki pod linkiem: http://lidzbarkwarminski.wm.pl/535693,Tak-czy-nie-dla-wladzy.html

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages