Poniedziałek, 18 lutego 2019. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Walizka, która ma edukować młodzież

2018-09-05 11:00:00 (ost. akt: 2018-09-05 11:16:09)
Mł. insp. Mariusz Kozłowski odebrał z rąk starosty Jana Harhaja i Elżbiety Lendo — operatora Term Warmińskich walizkę edukacyjną

Mł. insp. Mariusz Kozłowski odebrał z rąk starosty Jana Harhaja i Elżbiety Lendo — operatora Term Warmińskich walizkę edukacyjną

Podczas obrad rady powiatu zastępca komendanta lidzbarskiej policji mł. insp. Mariusz Kozłowski odebrał z rąk starosty Jana Harhaja i Elżbiety Lendo — operatora Term Warmińskich walizkę edukacyjną do pracy z młodzieżą.

Podczas XXXVII Sesji Rady Powiatu Lidzbarskiego 30 sierpnia 2018 r. Jan Harhaj — Starosta Lidzbarski wspólnie z Elżbietą Lendo — operatorem Term Warmińskich przekazali Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim walizkę edukacyjną, która ufundowana została przez Termy Warmińskie.

Walizkę z wyposażeniem w postaci substancji przypominających narkotyki oraz przedmioty służące do ich zażywania odebrali Zastępca Komendanta KPP w Lidzbarku Warmińskim mł. insp. Mariusz Kozłowski oraz asystent zespołu prewencji zajmujący się profilaktyką, zapobieganiem przestępczości i demoralizacji wśród młodzieży sierż. szt. Łukasz Czerniawski.

Nowy sprzęt ma posłużyć lidzbarskim policjantom do celów edukacyjnych i pokazowych podczas spotkań z młodzieżą, aby uświadomić im jakie negatywne skutki w świetle obowiązującego prawa niesie za sobą posiadanie zakazanych substancji oraz problemy zdrowotne związane z ich zażywaniem.

Policjanci chcą również uczulić rodziców, pedagogów i opiekunów na przedmioty, które przez swój klasyczny wygląd nie wzbudzają podejrzeń, w efekcie mogą okazać się doskonałą przykrywka dla różnego rodzaju środków i substancji odurzających.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. wędkarz #2573846 | 78.10.*.* 6 wrz 2018 11:22

  Ale o Społecznej Straży Rybackiej to Pan chyba zapomniał.Zero zainteresowania a wędkarze to spora grupa społeczeństwa.Pozdrawiam.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Elo #2573013 | 94.254.*.* 5 wrz 2018 16:22

  Przesada, wybory sie zbliżają!

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages