Wtorek, 20 sierpnia 2019. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Takie spotkania są nam potrzebne

2018-09-05 12:00:00 (ost. akt: 2018-09-05 14:51:43)

Autor zdjęcia: Barbara Kułdo

W piątek 24 sierpnia odbyło się spotkanie integracyjne członków koła Polskiego Związku Niewidomych w Lidzbarku Warmińskim. — Takie spotkania są nam potrzebne — twierdzą uczestnicy, którzy regularnie korzystają z każdej okazji do bycia razem.

Tradycyjnie, co roku w sierpniu, pod rozłożystymi jabłoniami na posesji pana Bronisława Chojnowskiego zbierają się członkowie lidzbarskiego koła Polskiego Związku Niewidomych w Lidzbarku Warmińskim po to, by wspólnie spędzić czas, zapomnieć o codzienności, podzielić się swoimi problemami, ale także radościami przy smacznych daniach. I tym razem grupa pań i panów uczestniczyła w wielkiej degustacji potraw własnego wyrobu, naleweczek oraz dań grillowanych, wymieniała się recepturami pysznych sałatek, a gospodarz Bronisław Chojnowski umilał śpiewem tę i tak już rodzinną atmosferę.

Wszystkich uczestników zadziwiał nie tylko wspaniały głos, ale także doskonała pamięć sędziwego pana Bronka.

O integrację członków PZN w Lidzbarku Warmińskim i o to, by spotkania były atrakcyjne, dba prezes Danuta Wołosiewicz, która często na takie cele zdobywa fundusze z różnych projektów.

— Te spotkania są nam potrzebne — podsumowała pani Basia. — Gdyby nie nasza Danusia, to jak zwykle siedzielibyśmy w swoich mieszkaniach lub przed domami i patrzyli w siną dal.

Spotkanie trwało do późnych godzin popołudniowych, po czym wszyscy odprężeni i ciesząc się życiem, udali się do swoich domów.
Barbara Kułdo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages