Zwycięstwo Polonii w Sępopolu

2018-08-16 15:51:56(ost. akt: 2018-08-16 15:57:40)

Autor zdjęcia: Marcin Dalecki

MKS Polonia Lidzbark Warmiński w 2. kolejce grupy 1. ligi okręgowej pokonał na wyjeździe LKS Łynę Sępopol 1:3. Mecz odbył się 15 sierpnia.
MKS Polonia miał przewagę od początku spotkania jednak to gospodarze objęli prowadzenie.

Nasi zawodnicy się nie zrazili i jeszcze przed przerwą zdobyli 2 bramki za sprawą Mateusza Jurczaka i Gleba Vasilenko.

Wynik do przerwy 1:2. Wynik na 1:3 ustalił Mateusz Jurczak. Dzięki temu zwycięstwu MKS Polonia zajmuje pozycję wicelidera tabeli z bilansem bramek 8:1.

W najbliższą sobotę (18.08.) o godzinie 18:00 MKS Polonia Lidzbark Warmiński będzie podejmował zespół Błękitnych Pasym — spadkowicza IV ligi, który obecnie zajmuje piątą pozycję z jedną wygraną i jednym remisem na koncie.

Cena biletu normalnego 5 zł, biletu ulgowego 2 zł. Przypominamy, że cały czas można nabyć karnety normalne/ulgowe na wszystkie domowe mecze w rundzie jesiennej sezonu 2018/19.

Więcej informacji: Dalecki Marcin — 726 104 787