Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Finał Grand Prix w Siatkówce Plażowej

2018-08-16 12:00:00 (ost. akt: 2018-08-16 09:33:23)
Grand Prix Siatkówki Plażowej

Grand Prix Siatkówki Plażowej

Autor zdjęcia: Materiały OSiR Lidzbark Warmiński

Na plaży miejskiej przy jeziorze Wielochowskim 12 sierpnia rozegrana została runda finałowa Grand Prix Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Lidzbarka. Najlepsi okazali się Oskar Pieńcioszko, Łukasz Łokuciejewski, Maciej Krynicki.

Zaczęło się 1 lipca, kiedy to na plaży przy jeziorze Wielochowskim odbyła się I runda Grand Prix siatkówki plażowej o Puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego Jacka Wiśniowskiego.

Pogoda nie dopisała: zimno, pochmurnie i silny wiatr nie zachęcał do gry. Mimo to sześć drużyn, które zgłosiły się do turnieju rozegrały swoje mecze.

Druga runda Grand Prix Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego odbyła się 15 lipca przed południem.

Jak twierdzą organizatorzy — silny wiatr nie zachęcał do gry, mimo to osiem drużyn, które zgłosiły się do turnieju rozegrały swoje mecze. Wiatr często płatał figle zawodnikom, ale humory dopisywały.

Następnie 29 lipca w tym samym miejscu — na plaży wielochowskiej — odbyła się III runda tego turnieju. Wzięło w niej udział siedem zespołów. Zwyciężyła para Jakub Romasz/Mariusz Szczepański przed parą Oskar Pieńcioszko/Maciej Krynicki.

Po czwartej finałowej edycji, która odbyła się podczas Dni Lidzbarka Warmińskiego 12 sierpnia, wyłoniono zwycięzców.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna w składzie: Oskar Pieńcioszko, Łukasz Łokuciejewski, Maciej Krynicki — 52 pkt., drugie drużyna w składzie Jakub Romasz i Mariusz Szczepański — 40 pkt., a trzecie drużyna w składzie: Grzegorz Szymański, Norbert Topczewski, Kamil Kotwicki — 34 pkt. Zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami i medalami, a zwycięzcy dodatkowo bonami towarowymi do wykorzystania w sklepie sportowym Artan.

Wyróżnienie w kategoriach indywidualnych: MVP turnieju został Łukasz Łokuciejewski, a Najmłodszym zawodnikiem turnieju Mariusz Szczepański.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok.
Materiały OSiR

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PoloniaLidzbarkWarminski

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages