Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

,,Biało-czerwone sztandary”

2018-08-03 20:13:37 (ost. akt: 2018-08-03 20:23:49)

Autor zdjęcia: mdklidzbarkwarm

Wystawa batików w Warmińskiej Galerii Młodego Artysty w Młodzieżowym Domu Kultury im. Ireny Kwinto.

Po raz kolejny w Młodzieżowym Domu Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim w ramach współpracy z Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" została zorganizowana wystawa prezentująca prace wykonane przez uczestników zajęć plastycznych.

Tym razem ,,są to duże, płócienne obrazy wykonane techniką batiku, malowane woskiem na tkaninach– sztandary inspirowane wydarzeniami historycznymi u progu odrodzonego państwa polskiego i jubileuszu odzyskania Niepodległości" - mówi Ewa Bednarska-Siwilewicz, instruktorka plastyki w CSE Światowid.
Każda z prac jest indywidualną interpretacją symboliki patriotycznej i indywidualnym ujęciem tematyki. Wystawa dostępna jest do końca sierpnia 2018r., w Warmińskiej Galerii Młodego Artysty w Młodzieżowym Domu Kultury.

Zapraszamy

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknijPolub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: mdklidzbarkwarm

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages