Sobota, 24 października 2020. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Wycieczka do Malborka w nagrodę

2018-07-13 12:00:00 (ost. akt: 2018-07-13 13:36:40)
Nagrodzeni w literackim konkursie wychowawczo-profilaktycznym

Nagrodzeni w literackim konkursie wychowawczo-profilaktycznym

Nagrodzeni w literackim konkursie wychowawczo-profilaktycznym uczniowie klas V–VI z lidzbarskich szkół podstawowych 14 czerwca wyruszyli na wycieczkę do Malborka.

Zorganizowała ją Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lidzbarku Warmińskim. Organizatorem, a zarazem kierownikiem wyprawy, był Piotr Szutowicz, pełnomocnik burmistrza ds. rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii.

Opiekę nad dziećmi sprawowały nauczycielki: Marzenna Fenkanin, Beata Milerska, Ewa Wójcik i Wioletta Grudzińska. Łącznie z opiekunami grupa liczyła pięćdziesiąt osób.

Pierwszym punktem podróży było zwiedzanie z panią przewodnik malborskiego zamku. Później uczestnicy udali się do parku dinozaurów, gdzie mogli przespacerować się ścieżką edukacyjną i podziwiać ruchome dinozaury, smoki stojące w otoczeniu pięknej zieleni oraz obejrzeć film w kinie 5D EXTREME, a później zrelaksować się w mini parku rozrywki.

Jak co roku wycieczka była profesjonalnie zorganizowana, założone cele zostały osiągnięte – uczestnicy zapoznali się z historią naszego kraju, wypoczęli oraz nawiązali międzyszkolne przyjaźnie. Pan Piotr zatroszczył się, aby wycieczkowicze otrzymali II śniadanie, napoje oraz zjedli obiad. Pogoda i humory dopisały, a droga powrotna, umilona wspólnym śpiewem polskich utworów muzycznych, upłynęła szybko i bezpiecznie.

Takie wycieczki są świetną formą nagrody, służą integracji i propagowaniu zdrowego stylu życia, umożliwiają poznanie pięknych zakątków naszego kraju, w związku z tym liczymy, że członkowie komisji nas nie zawiodą i w przyszłym roku zaproponują uczniom kolejny konkurs, w którym nagrodą będzie wspaniała wyprawa.
Wioletta Grudzińska


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages