Niedziela, 17 lutego 2019. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

Będą obchodzili jubileusz... matury

2018-07-02 13:14:06 (ost. akt: 2018-08-01 10:59:32)
 Komitet organizacyjny jubileuszowego zjazdu maturzystów z roku 1968.

Komitet organizacyjny jubileuszowego zjazdu maturzystów z roku 1968.

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka w Lidzbarku Warmińskim z 1968 będą celebrowali okrągły jubileusz swojej matury. Tę szczególną imprezę zaplanowano na 22 września. W programie między innymi... wspomnienia.

Szczegółowy program to między innymi: "przypomnienie się sobie nawzajem", lekcja wspomnieniowa i bankiet, zbiorowe i dowolne fotografie w zamkowej scenerii, tańce w rytmie przebojów z tamtych lat oraz rozmowy, opowieści, wzruszenia i łzy...

Spotkanie zaplanowano na 22 września w godzinach od 11.00 do 17.00 z możliwością pozostania dłużej w Hotelu Krasicki (Sala Dantyszka). Absolwenci odwiedzą również swoją szkołę, która objęła patronatem ten szczególny jubileusz.
Patronat medialny nad imprezą ma Gazeta Lidzbarska.

Organizatorzy już dzisiaj proszą, by na spotkanie przywieźć między innymi fotografie, filmy, aparaty fotograficzne i kamery. Jak twierdzą będzie co fotografować i filmować. Szczegóły zainteresowanym zdradzi Wiesław Szczepanek, kontakt: wieslaw.szczepanek@gmail.com +48-604-423-133.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages