Sobota, 16 lutego 2019. Imieniny Danuty, Daniela, Juliany

Nie pozwoliła pograć na konsoli, dostała od synów drzwiami

2018-06-25 14:43:11 (ost. akt: 2018-06-25 14:46:54)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Policjanci z Lidzbarka Warmińskiego interweniowali w sprawie awantury domowej. Dwóch dorosłych mężczyzn pokłóciło się z matką, bo ta nie chciała dać im pograć na konsoli. W trakcie sprzeczki kobieta została uderzona przez synów drzwiami w głowę.

Podczas codziennej służby mundurowi realizują ustawowe obowiązki ochrony życia i zdrowia ludzi oraz pilnują bezpieczeństwa i porządku publicznego. Powody policyjnych interwencji są różne. Do awantury może doprowadzić nawet najdrobniejsza rzecz, a funkcjonariusze nigdy nie są w stanie przewidzieć co ich czeka na miejscu zgłoszenia.

Do jednej z takich interwencji doszło na terenie gminy Lidzbark Warmiński. Pod wskazany adres pojechali policjanci. W rozmowie z uczestnikami mundurowi ustalili, że dwóch 23-latków zamknęło matkę w pokoju i nie chcieli jej wypuścić z pomieszczenia. Pomiędzy synami, a kobietą doszło do sprzeczki o konsolę. Kiedy matka nie wyraziła zgody na grę, wywiązała się awantura podczas której doszło do przepychanki. Kobieta została uderzona drzwiami w głowę. Całe szczęście zgłaszająca nie odniosła żadnych poważniejszych obrażeń. Wszyscy uczestnicy zajścia byli nietrzeźwi. Policjanci przeprowadzili ze zwaśnionymi osobami rozmowę i pouczyli o konsekwencjach nieodpowiedzialnego zachowania.

Pamiętajmy, że na numer alarmowy 112, a także pozostałe numery alarmowe należy dzwonić tylko wówczas, gdy zaistniała sytuacja stwarza zagrożenie dla życia, zdrowia ludzkiego lub mienia. Każdy żart lub bezpodstawne wezwanie służb ratowniczych może kosztować ludzkie życie. Policjanci reagują na każde zgłoszenie, a wszystkie niepotwierdzone interwencje absorbują cenny czas, którego może zabraknąć dla osób mogących być naprawdę w niebezpieczeństwie. Dlatego apelujemy o rozważne i odpowiedzialne korzystanie z numerów alarmowych.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Mieszkaniec #2525640 | 78.73.*.* 25 cze 2018 21:50

    Idiotyzm...

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages