Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

"Olympia" świetnie zaprezentowała się Gdyni

2018-06-18 12:00:00 (ost. akt: 2018-06-18 15:33:25)
"Olympia" na zawodach Time of masters w Gdyni.

"Olympia" na zawodach Time of masters w Gdyni.

Autor zdjęcia: materiały klubu

Zawodnicy Lidzbarskiego Klub Sportów Walki "Olympia" w poprzedni weekend wzięli udział w zawodach Time of masters w Gdyni. Walki toczyły się przez dwa dni 2 i 3 czerwca w Hali Gdyńskiego Centrum Sportu. Lidzbarczanie mają się czym pochwalić.

Turnieje TIME OF MASTERS BALTIC CUP i SUBMISSION ONLY CUP odbywały, jak wspomnieliśmy wyżej, 2 i 3 czerwca w Hali Gdyńskiego Centrum Sportu przy ul. Olimpijskiej w Gdyni.

Wyniki zawodników Lidzbarskiego Klub Sportów Walki "Olympia" są imponujące: Dorota Rogowska — drugie miejsce w kat. 61 kg; Eryk Świetlikowski — pierwsze miejsce w kat 76,9 kg; Tomasz Wyszyński — pierwsze miejsce w kat. 70 kg; Michał Kilik — pierwsze miejsce w kat. 87,9 kg oraz trzecie miejsce w kat. open; Kacper Konieczek — drugie miejsce w kat. 66 kg; Damian Kamiński — drugie miejsce w kat. 76,9 kg, Piotr Misiewicz — drugie miejsce w kat. 66 kg oraz Piotr Szczepaniak — trzecie miejsce w kat 84 kg.

— Wyniki z zawodów Time of masters w Gdyni, które właśnie się odbyły, potwierdzają, że nasza wspólna ciężka praca na treningach i nie tylko, nie idzie na marne — napisali na stronie internetowej klubu trenerzy Dawid Czarniawski i Michał Kilik. — "Olympia" rośnie w siłę! trenerzy są z Was Mega Dumni!


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages