Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Trwa termomodernizacja w "czwórce"

2018-06-14 11:30:06 (ost. akt: 2018-06-14 12:33:52)
Nowa świetlica w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lidzbarku Warmińskim

Nowa świetlica w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lidzbarku Warmińskim

Autor zdjęcia: Ewa Lubińska

W budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lidzbarku Warmińskim, inaczej "czwórki" trwa termomodernizacja. Placówka otrzymała też pieniądze na utworzenie nowej świetlicy.

Inwestycja jest największą pośród tych, które miasto prowadziło w podległych sobie szkołach.

— W ramach termomodernizacji wymieniane jest nie tylko centralne ogrzewanie, ale też między innymi stolarka, oświetlenie — wylicza dyrektor Szkolno-Przedszkolnego w Lidzbarku Warmińskim Elżbieta Aleksandrowicz. — W budynku mieści się szkoła podstawowa, gimnazjum oraz przedszkole.

Szkoła dwa lata temu wyremontowała łazienki na drugim piętrze, w tym roku przyszedł czas na te na piętrze pierwszym. Ponadto dyrekcja złożyła wniosek o wykonanie remontu dwóch salek lekcyjnych i zaadaptowanie ich na świetlicę.

— Dostaliśmy od miasta 29 tysięcy złotych na modernizację i dostosowanie tych sal do potrzeb świetlicy oraz 16 tysięcy złotych na wyposażenie — mówi Elżbieta Aleksandrowicz.

Placówkę odwiedził wczoraj 13 czerwca burmistrz Jacek Wiśniowski. W nowej świetlicy spotkał się z uczniami, bo miejsce to już funkcjonuje, chociaż jeszcze będzie doposażone w sprzęt.

— Podoba wam się nowa świetlica? — zapytał
— Tak!!! — odpowiedziały chórem dzieciaki. — I od razu powiedziały włodarzowi, co chciałyby jeszcze aby znalazło się w wyposażeniu.
Najciekawsza propozycją było... lustro.
lub

Nowa świetlica w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lidzbarku Warmińskim


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages