Puchar burmistrza trafił do Olsztyna

2018-06-14 08:46:52(ost. akt: 2018-06-14 08:57:39)
Fot. — W niedzielę 10 czerwca na boisku "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lidzbarku Warmińskim odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego

Autor zdjęcia: Fot. UM

Osiem drużyn rywalizowało 10 czerwca o Puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego w piłkę nożną. Najlepszy wynik zdobył zespół Sensia z Olsztyna. Drugi był Orzeł Kiwity, trzeci ORC Lidzbark Warmiński, a czwarty Denaturat Boys.
W ostatnią niedzielę 10 czerwca na boisku "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lidzbarku Warmińskim odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego Jacka Wiśniowskiego.

— Sponsorem pucharów i medali był także dyrektor filii Ekotrade spółka z o.o. Adam Paukszto — mówi organizator rozgrywek Jan Mucha. — Do turnieju przystąpiło osiem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Z grup wychodziły po dwie drużyny, które walczyły w półfinałach i finale.

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Sensia z Olsztyna, wygrywając z zespołem z Kiwit. Wyniki o miejsce w finale: Sensia Olsztyn kontra Denaturat Boys 1:0 oraz ORC Lidzbark Warmiński kontra Orzeł Kiwity 0:1.

Mecz o trzecie miejsce wygrał ORC Lidzbark Warmiński, pokonując 2:0 Denaturat Boys. A o pierwsze miejsce walczyły drużyny Sensia Olsztyn i Orzeł Kiwity. Wynik 1:0 dla Olsztyna, więc Puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego trafił więc do Olsztyna.