Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Puchar burmistrza trafił do Olsztyna

2018-06-14 08:46:52 (ost. akt: 2018-06-14 08:57:39)
Fot. — W niedzielę 10 czerwca na boisku "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lidzbarku Warmińskim odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego

Fot. — W niedzielę 10 czerwca na boisku "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lidzbarku Warmińskim odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego

Autor zdjęcia: Fot. UM

Osiem drużyn rywalizowało 10 czerwca o Puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego w piłkę nożną. Najlepszy wynik zdobył zespół Sensia z Olsztyna. Drugi był Orzeł Kiwity, trzeci ORC Lidzbark Warmiński, a czwarty Denaturat Boys.

W ostatnią niedzielę 10 czerwca na boisku "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lidzbarku Warmińskim odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego Jacka Wiśniowskiego.

— Sponsorem pucharów i medali był także dyrektor filii Ekotrade spółka z o.o. Adam Paukszto — mówi organizator rozgrywek Jan Mucha. — Do turnieju przystąpiło osiem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Z grup wychodziły po dwie drużyny, które walczyły w półfinałach i finale.

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Sensia z Olsztyna, wygrywając z zespołem z Kiwit. Wyniki o miejsce w finale: Sensia Olsztyn kontra Denaturat Boys 1:0 oraz ORC Lidzbark Warmiński kontra Orzeł Kiwity 0:1.

Mecz o trzecie miejsce wygrał ORC Lidzbark Warmiński, pokonując 2:0 Denaturat Boys. A o pierwsze miejsce walczyły drużyny Sensia Olsztyn i Orzeł Kiwity. Wynik 1:0 dla Olsztyna, więc Puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego trafił więc do Olsztyna.

WYNIKI

I miejsce Sensia Olsztyn
II miejsce Orzeł Kiwity
III ORC Lidzbark Warmiński
IV Denaturat Boys.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages