Niedziela, 19 sierpnia 2018. Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji

Czternaście medali karateków

2018-06-13 14:26:18 (ost. akt: 2018-06-13 14:31:53)
fot. — Prawie stu zawodników wzięło udział w III Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Karate Kyokushin. Nasi karatecy zdobyli 14 medali.

fot. — Prawie stu zawodników wzięło udział w III Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Karate Kyokushin. Nasi karatecy zdobyli 14 medali.

Autor zdjęcia: Fot. Arek Pakuła

Nasi karatecy wywalczyli 14 medali podczas III Turniej o Puchar Burmistrza Korsz, który się odbył 2 czerwca. Wzięło w nim udział niemal stu zawodniczek i zawodników.

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Korszach 2 czerwca odbył się III Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Karate Kyokushin, który był też turniejem kwalifikacyjnym do Mistrzostw Województwa. W turnieju wzięło udział blisko 100 zawodniczek i zawodników z Lidzbarka Warmińskiego, Dobrego Miasta, Reszla, Sępopola, Bisztynka, Bartoszyc i Korsz.

Zawodnicy rywalizowali w konkurencji kata (prezentacja technik) i kumite (walki).
Przy dopingu rodziców, publiczności, która zapełniła halę, zawodnicy rywalizowali przez wiele godzin.

Organizatorem zawodów był BKKK filia Korsze i Urząd Miasta Korsze.
Nasi zawodnicy wywalczyli 14 medali (6 złotych, 3 srebrne i 5 brązowych). Złote medale zdobyli: Maciej Jowik (kat. junior), Michał Jasinowicz (kat. młodzik), Miłosz Wach (kat. młodzik mł.),Mikołaj Kurta( kat. kadet), Antonina Szram (kat. kadet), wszyscy w konkurencji kumite (walki), Damian Dydziński (kat. młodzik) w konkurencji kata (prezentacja technik). Srebrne: Aleksandra Bakuła (junior), Aleksy Żukowski (młodzik mł.) oboje w walkach, natomiast Lena Gałązka w konkurencji kata (kat. młodzik). Brązowe: Wojciech Jasinowicz (kat. kadet), Lena Gałązka (młodzik), Michał Kurek (kadet mł.) i Aleksandra Bakuła w konkurencji kata.

Jedenastu zawodników z lidzbarskiej sekcji będzie uczestniczyło już 17 czerwca w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego, które odbędą się w Olsztynie w Hali "Urania". Organizatorzy składają podziękowania wszystkim, którzy włączyli się do organizacji zawodów, a zawodnikom za piękne widowisko i odwagę.
Organizatorzy

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages