Niedziela, 17 lutego 2019. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

Wybieramy „ELkę na 6”

2018-06-06 14:37:36 (ost. akt: 2018-06-13 19:44:36)

Autor zdjęcia: archiwum GO

Każdy kierowca przechodził to samo. Najpierw godziny teorii, potem plac manewrowy i jazda w mieście u boku instruktora. A na końcu egzamin... Teraz możecie Państwo pokazać, która szkoła jest według Was najlepsza. Szkoły czekają na głosy.

Egzamin na prawo jazdy to chyba najpopularniejszy po maturze sprawdzian umiejętności. Już większość nastolatków marzy o legalnym kierowaniu samochodem rodziców, a nawet o zakupie swoich czterech kółek. Kluczową kwestią, poza wiekiem, stanem zdrowia i wpisowym, jest wybór odpowiedniej szkoły jazdy, a to wcale nie jest takie proste.

Opowieści zdających egzamin na prawo jazdy dają się wpisać w jedno określenie: horror. Te historie powstają jednak w głowach tych, którzy po prostu nie znają zasad przeprowadzania egzaminu na prawo jazdy i mających za sobą przynajmniej jedno niepowodzenie egzaminacyjne. Bo przecież jeździć potrafią...

Do naszego plebiscytu zgłoszonych zostało 8 szkół nauki jazdy z terenu powiatu lidzbarskiego.
— Do egzaminu na prawo jazdy podchodziłem sześć razy. Nie winię instruktorów, ale raczej siebie, bo zawsze popełniałem proste błędy jeszcze na placu. Ale jeździłem w różnych szkołach jazdy i z różnymi instruktorami. Jedni siedzieli cicho i tylko wydawali polecenia, inni rozmawiali jak ze starym kolegą. Osobiście wolę jeździć na luzie, bo właśnie to jest najtrudniejszy element przyszłego egzaminu — powiedział Tomasz, świeżo upieczony kierowca.

A Wy, jakich instruktorów wolicie? Dajcie im wyraz poparcia głosując na nich w naszym plebiscycie. Tytuł „ELka na 6” otrzymają szkoły, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Ogłoszenie wyników naszego plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Elbląskiego” i tygodników lokalnych Grupy WM oraz na stronach internetowych Grupy WM.

Głosowanie potrwa do 5 lipca do godz. 23.59.

REGULAMIN TUTAJCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages