Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Talenty ze Szkoły Podstawowej nr 1

2018-06-05 15:11:19 (ost. akt: 2018-06-05 15:12:54)
 Anastazja Zajchowska, Kamila Jabłońska i Magdalena Czerwińska z opiekunkami.

Anastazja Zajchowska, Kamila Jabłońska i Magdalena Czerwińska z opiekunkami.

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego i Języka Angielskiego pozwolił na wyłonienie naszych szkolnych perełek, które zapiszą się złotymi zgłoskami na kartach szkoły.


Tegoroczny Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego i Języka Angielskiego wygrała Anastazja Zajchowska i Kamila Jabłońska tym samym zdobywając tytuł laureata z języka polskiego, natomiast Magdalena Czerwińska z j. angielskiego, a Kamila tytuł finalisty.

Przypominamy, że laureat konkursu przedmiotowego o zasięgu wojewódzkim otrzymuje z danych zajęć edukacyjnych najwyższą pozytywną roczną ocenę klasyfikacyjną oraz jest zwolniony z egzaminu ósmoklasisty z tego przedmiotu, otrzymując najwyższy wynik.

Jesteśmy dumne, że podjęte wyzwania zakończyły się sukcesami zarówno dla nas, jak i uczennic. Gratulujemy naszym zwyciężczyniom i życzymy kolejnych triumfów!
Hanna Skorynko i Małgorzata Kalata

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages