Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Policjanci podsumowali działania „Prędkość”

2018-06-01 09:53:49 (ost. akt: 2018-06-01 10:00:26)

Autor zdjęcia: materiały KPP LW

W ciągu jednego dnia lidzbarscy policjanci skontrolowali 26 pojazdów w ramach akcji "Prędkość". Odnotowali siedem przypadków przekraczania prędkości.

Lidzbarscy policjanci ponownie prowadzili działania mające na celu reagowanie na przypadki przekraczania dozwolonej prędkości. Kontrolowali prędkość na drogach powiatu, a także miejsca wskazane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

We wtorek 29 maja lidzbarscy policjanci ruchu drogowego prowadzili na terenie naszego powiatu działania pod nazwą „Prędkość”.

Akcja ukierunkowana była na kontrolę przestrzegania dopuszczalnych prędkości przez kierujących. Policjanci w wyznaczonych w tym celu punktach na drogach, kontrolowali kierowców.

Oprócz wyznaczonych miejsc kontroli, szczególnym nadzorem objęte były miejsca, w których dochodzi do zdarzeń drogowych oraz te wskazane jako miejsca zagrożone przekraczaniem prędkości na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

W trakcie działań funkcjonariusze skontrolowali 26 pojazdów i ujawnili siedem przypadków przekraczania prędkości.

Celem prowadzonych przez policjantów działań jest zapobieganie wypadkom drogowym przez egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i innych przepisów ruchu drogowego.

Podobne akcje będą kontynuowane, ponieważ nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn zdarzeń na naszych drogach.
Informacja KPP (mk/in)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages