Sukces zapaśników w Piotrkowie

2018-05-17 08:46:55(ost. akt: 2018-05-17 09:08:44)
Zapaśnicy LUKS "Warmia" mają na koncie kolejne sukcesy. Tym razem na Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Piotrkowie Trybunalskim

Autor zdjęcia: Fot. materiały klubu

Lidzbarscy zapaśnicy kolejny raz pokazali doskonałą formę. Tym razem na Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Piotrkowie Trybunalskim.
Zawodnicy LUKS "Warmia" zdobyli łącznie sześć medali: jeden złoty, jeden srebrny oraz cztery brązowe.

W stylu klasycznym, młodzieżowiec (23) złoto w swojej kategorii 87 wywalczył Piotr Wiśniewski (87).
W tym samym stylu ale w kategorii 77 kg brąz zdobył Piotr Szczerbik.
W tym stylu stoczono łącznie 38 walk.

W kolejnym stylu — klasyczny, kadet (17) Krzysztof Szymański (80) wywalczył brąz. Ogólnie stoczono 109 walk.

W stylu klasyczny, młodzik (14) lidzbarczanie zdobyli srebro — Cyprian Kowalik (kategoria 52) oraz dwa razy brąz — Teodor Sadowski (44 kg) i Rafał Wangin (48 kg). W tym stylu stoczono łącznie 107 walk.

W kategorii województw, województwo warmińsko-mazurskie znalazło się na trzecim miejscu. Reprezentował je trener lidzbarskich zapaśników Artur Wangin.