Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Policjant – zawód, ale przede wszystkim powołanie

2018-05-16 09:47:33 (ost. akt: 2018-05-16 10:05:39)
Policyjna służba to wyjątkowy zawód. Podczas codziennych zadań, ale również poza służbą policjanci reagują na zgłoszone interwencje, ratują życie i służą pomocą mieszkańcom.

Policyjna służba to wyjątkowy zawód. Podczas codziennych zadań, ale również poza służbą policjanci reagują na zgłoszone interwencje, ratują życie i służą pomocą mieszkańcom.

Autor zdjęcia: materiały KPP

Podczas uroczystej zbiórki szef lidzbarskich policjantów nadkom. Piotr Koszczał wyróżnił swoich funkcjonariuszy wręczając im rozkazy na wyższe stanowiska służbowe oraz nagrodził wyższymi dodatkami służbowymi.

Dziś w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim nadkom. Piotr Koszczał awansował 3 funkcjonariuszy na wyższe stanowiska służbowe oraz wynagrodził 4 funkcjonariuszy wyższymi dodatkami służbowymi.

Szef lidzbarskich policjantów wyróżnił policjantów za dobrą służbę oraz wzorowe wypełnianie obowiązków. Podziękował im za zaangażowanie, profesjonalizm oraz za wyniki jakie osiągają w codziennej służbie.

Podczas uroczystości nadkom. Piotr Koszczał przywitał i przedstawił asp. szt. Marka Malewicza, który od dziś pełni obowiązki Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Lidzbarku Warmińskim. Nowy zastępca jest związany z lidzbarską jednostka od lat. Tu blisko 20 lat temu zaczynał swoją ścieżkę zawodową jako policjant patrolowo – interwencyjny. Po dwóch dekadach pracy zawodowej powrócił do lidzbarskiej jednostki z KWP w Olsztynie, gdzie pracował jako specjalista Zespołu Analiz i Nadzoru w Wydziale Przestępczości Gospodarczej.

Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach. Zostając policjantem, tworzysz formację, która pomaga obywatelom i dba o ich bezpieczeństwo. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Zawód wymagający, ale też dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzielana jest pomoc bywa bezcenna.

Wszystkich, którzy są zainteresowani wstąpieniem do policji, a także tych, którzy dopiero się nad tym zastanawiają, zapraszamy do Sekcji Doboru i Rezerwy Kadrowej Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, która mieści się przy Al. Piłsudskiego 5 w Olsztynie.

Dokładne informacje dotyczące kwalifikacji i wymogów, dostępne są również na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages