Niedziela, 17 lutego 2019. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

Andymian w Oranżerii Kultury

2018-05-15 11:36:52 (ost. akt: 2018-05-15 11:48:32)
Podczas koncertu w Oranżerii Kultury zagrają koncert „Wiosna”, inspirowany muzyką mistrza Vivaldiego.

Podczas koncertu w Oranżerii Kultury zagrają koncert „Wiosna”, inspirowany muzyką mistrza Vivaldiego.

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Oranżeria Kultury 30 maja o godzinie 18:00 organizuje koncert zespołu Andymian. Zespół tworzą Elżbieta i Andrzej Andymian Mierzyńscy.

Andrzej od dziecka grał na kilku instrumentach, pobierając lekcje muzyki. Grał w zespole akordeonistów i w zespołach rockowych. Obecne instrumentarium to przede wszystkim syntezatory, dzięki którym ma taką orkiestrę, jaką chce. Jest kompozytorem muzyki instrumentalnej i instrumentalno-wokalnej.
Elżbieta pisze teksty i śpiewa, często też użycza głosu w wokalizach uzupełniających brzmienia instrumentalne w kompozycjach Andrzeja. Oprócz klasycznego śpiewu stosuje: melorecytacje, parlando, recytatyw. Lubi „przeszkadzajki” perkusyjne.

Podczas koncertu w Oranżerii Kultury zagrają koncert „Wiosna”, inspirowany muzyką mistrza Vivaldiego. Koncert otworzą i zamkną cytaty muzyczne tego wielkiego artysty. Koncert „Wiosna” jest jednym z czterech, jakie na każdą porę roku przygotowali i nagrali na płycie „Podróże przez Cztery Pory Roku”. W warstwie tekstowej opisy przyrody są tylko pretekstem do prezentacji nastroju, jakim człowiek ulega pod wpływem zmiennych pór roku.
Bezpłatne zaproszenia i informacje: oranzeria@lidzbarkw.pl lub tel. 517 262 146

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: OranzeriaKultury

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages