Poniedziałek, 10 sierpnia 2020. Imieniny Bianki, Borysa, Wawrzyńca

„Marzycielska Poczta” działa

2018-04-20 12:06:21 (ost. akt: 2018-04-20 12:09:14)

Autor zdjęcia: Mariola Karpowicz

„Marzycielska Poczta” z Va Szkoły Podstawowej nr 1 w Lidzbarku Warmińskim nie ustaje w działaniach.

Zakończyliśmy czwartą edycję naszej wolontariackiej akcji. Wiedzieliśmy, że Pawełek, do którego już raz dotarły nasze listy i kartki przeszedł kolejne zabiegi, czuje się lepiej i czeka na kolejną korespondencję. Postanowiliśmy zatem, że sprawimy mu znowu niespodziankę!

Przygotowania do skompletowania kolejnej wysyłki poprzedziliśmy wizytą w Urzędzie Miasta, gdzie spotkaliśmy się z panem burmistrzem Jackiem Wiśniowskim.

Przedstawiliśmy cel naszej akcji i poprosiliśmy o wsparcie naszych działań. Wizyta upłynęła w miłej atmosferze, a po dwóch tygodniach otrzymaliśmy prezenty przeznaczone do wysyłki.

Uczniowie z naszej szkoły też nas nie zawiedli i przekazali listy, kartki i drobne prezenciki. Wszystko zostało zapakowane i wysłane.

Minęły zaledwie dwa dni i zadzwoniła do pani dyrektor mama Pawełka i nasz mały bohater z podziękowaniami i tak ciepłymi słowami, że łzy wzruszenia i szczęścia pojawiły się w naszych oczach.

Piękne jest to, że możemy się cieszyć, sprawiając radość innym osobom. Cały czas trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia każdego dziecka.

Życzymy im wielu uśmiechów, spokoju, wytrwałości i spełnienia marzeń.
Dziękujemy Panu Burmistrzowi, Pani Dyrektor i wszystkim, którzy zaangażowali się i pomogli zrealizować marzenia tego wspaniałego chłopca!
Klasa Va z wychowawczynią.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MAK

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages