Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Mamy pierwszego kandydata

2018-04-12 08:48:15 (ost. akt: 2018-04-12 08:51:43)
Nasz pierwszy kandydat do tytułu Małego Księcia 2018 — Patryk Bujdasz

Nasz pierwszy kandydat do tytułu Małego Księcia 2018 — Patryk Bujdasz

Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia 2018. Mamy już pierwszego kandydata do tytułu — półtorarocznego Patryka Bujdasza. Czekamy na kolejne zgłoszenia Waszych pociech. Wystarczy przysłać zdjęcie dziecka i zgodę na jego publikację.

Nasza akcja Mały Książę, Mała Księżniczka od lat cieszy się wielką popularnością. Dostaliśmy mnóstwo e-maili z pytaniem, kiedy znów ich dzieci będą mogły zaprezentować się w gazecie. Konkurs już wystartował. Mamy pierwszego kandydata i czekamy na kolejne zgłoszenia.
Dlaczego warto w nim wziąć udział?
— To doskonała pamiątka i świetna zabawa— mówią zgodnie rodzice naszych laureatów.
Ale nie tylko! Zwycięzcy regionalni trafią na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. Kto wygra? O tym zadecydują nasi czytelnicy!
W naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci dzieci urodzone 27.03.2008 i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni.
Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail odpowiednio do miejsca zamieszkania. W przypadku powiatu lidzbarskiego jest to lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl.
Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.
Akcja potrwa do 26 maja 2018 roku. Zostanie przeprowadzona we wszystkich powiatach. W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów. Kandydatury można zgłaszać do 23 maja 2018 roku do godziny 12.00.
Aleksandra Tchórzewska

Regulamin: http://gazetaolsztynska.pl/501754,Regulamin-plebiscytu-Maly-Ksiaze-i-Mala-Ksiezniczka-2018

WYIMEK

Akcja potrwa do 26 maja 2018 roku. Mogą w niej brać udział dzieci urodzone 27.03.2008 i później.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages