Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Policjanci na X Targach Pracy i Edukacji

2018-04-09 10:33:08 (ost. akt: 2018-04-09 11:43:01)
Punkt informacji promujący dobór do służby w Policji cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Punkt informacji promujący dobór do służby w Policji cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Autor zdjęcia: materiały KKP

Lidzbarscy funkcjonariusze wzięli udział w X Targach Pracy i Edukacji , dzięki którym młodzież i uczniowie lidzbarskich szkół mogli zapoznać się z ofertą pracy w służbach mundurowych. Policjanci rozmawiali z osobami zainteresowanymi o wymaganiach stawianych kandydatom chcącym wstąpić do policji.

Organizatorem X Targów Pracy i Edukacji był Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim. Do wzięcia udziału zostały zaproszone prywatne firmy, instytucje, a także przedstawiciele lokalnych służb mundurowych.

Punkt informacji promujący dobór do służby w Policji cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Funkcjonariusze zachęcali uczestników do pracy w służbie mundurowej. Policjanci podkom. Monika Klepacka oraz sierż. szt. Marcin Watros odpowiadali na pytania związane z procedurą przyjęcia do Policji, jakie należy spełniać wymagania i jakie należy mieć predyspozycje, aby wstąpić w jej szeregi.

Uczestnicy spotkania zainteresowani byli procesem rekrutacji i jak również tym jakie należy składać dokumenty o przyjęcie do służby. Zainteresowane pracą w policji osoby otrzymały materiały informacyjne na temat procesu rekrutacji.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages